• Адмірал 10%, к.е. (1л)

МЕХАНІЗМ ДІЇ ІНСЕКТИЦИДУ АДМІРАЛ

синтетичний аналог ювенільного гормону, що порушує зростання і розвиток шкідливих комах, з ефектом відстроченого впливу. Завдяки цьому забезпечується тривалий період захисної дії.

Одна обробка викликає летальні порушення у кожної з фаз розвитку шкідника, що викликає зниження чисельності не тільки обробленого, але і наступних поколінь. Препарат, потрапляючи в доросла комаха, не вбиває його, а викликає стерилізацію імаго і запобігає появі шкодить фази розвитку. Потрапляючи в личинок, порушує процеси метаморфоза, що призводить до загибелі преімагінальних фаз розвитку. При обробці кладок найбільша ефективність проявляється в першу половину розвитку, тобто чим молодша яйце, тим вище його чутливість до препарату.

Максимальна ефективність препарату при боротьбі з щитівки спостерігається через 10-15 днів після обробки, крім цього, його вплив на чисельність шкідника буде проявлятися і при розвитку наступного покоління.

Зазвичай достатньо однієї-двох обробок препаратом.

ЗАСТОСУВАННЯ ІНСЕКТИЦИДУ

  • Для боротьби з щитівками препарат береться з розрахунку 6 мл на 10 л води.
  • Для боротьби з білокрилка препарат береться з розрахунку 2-3 мл на 10 л води.

Розвести препарат в невеликій кількості води, ретельно перемішуючи, довести обсяг води до рекомендованого. Обприскування проводити в суху безвітряну погоду.

Фітотоксичність не визначена при дотриманні норм застосування.

БАКОВІ СУМІШІ ТА СУМІСНІСТЬ ІНСЕКТИЦИДУ АДМІРАЛ

Малатіон і піріпроксіфен є антагоністами, не рекомендується змішувати ці препарати. При змішуванні з іншими інсектицидами треба керуватися інструкцією до застосування. У кожному конкретному випадку змішуються препарати слід перевіряти на сумісність, необхідно приготувати невелику порцію суміші для перевірки.

Клас небезпеки - 3 (помірно небезпечна речовина). Малотоксичний препарат, в рекомендованих нормах використання не становить небезпеки для ссавців, птахів і риб. Клас небезпеки для бджіл 3. У ряді випадків препарат здатний викликати подразнення очей, носа, дихальних шляхів і шкіри. Тривале і повторюється вплив може викликати запаморочення і головний біль.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ ЗА ВИКОРИСТАННЯ ІНСЕКТИЦИДУ

При роботі з препаратом не використовувати харчовий посуд, працювати в рукавичках, захисних окулярах, респіраторі і захисному одязі, під час роботи не можна пити, курити і приймати їжу, після роботи вимити обличчя і руки з милом, прополоскати рот.

КЛАСИФІКАЦІЯ ВООЗ, ТОКСИКОЛОГІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА ІНСЕКТИЦИДУ АДМІРАЛ

При перших ознаках отруєння вивести постраждалого з зони отруєння і припинити контакт з препаратом. Ознаки отруєння: головний біль, нудота, блювота, запаморочення, розлад травлення, загальна слабкість. При попаданні на шкіру - змити великою кількістю води. При попаданні в очі - негайно промити великою кількістю води. При попаданні в шлунково-кишковий тракт - випити кілька склянок води, викликати блювоту, прийняти активоване вугілля (4-5 пігулок). Ефективні антидоти не відомі. У всіх випадках отруєння після надання першої долікарської допомоги слід звернутися до лікаря. 

Зберігати препарат в закритій герметично ємності, в темному недоступному для дітей місці.

Термін придатності 3 роки з дати виготовлення.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Адмірал 10%, к.е. (1л)

  • Виробники NUFARM
  • Наявність: Є в наявності

  • Ціна: 2450грн.