0
0
0

0грн.

Бромакем, (1кг)

(0)
  • Модель:
  • 355
  • Наявність: Out Of Stock
0грн.
Ціна: 0грн.

бромадіолон

Спосіб застосування
Приманку розміщують в заздалегідь виявлених місцях мешкання гризунів: уздовж стін, перегородок, біля нір, під укриттями (шафами і т.д.). Можна пристосувати для цього коробки, саморобні лотки або спеціальні контейнери, які перешкоджають розтягуванню приманок гризунами, а також ускладнюють доступ до нього «нецільових» видів тварин. Контейнери оглядають перші 2 дні, а потім з інтервалом в тиждень. З'їдені порції замінюють новими; ті, що пролежали довше тижня, перекидають в відвідувані гризунами місця. Зіпсовану або забруднену приманку міняють на свіжу. Майте на увазі: якщо тримати її поруч з пахучими хімічними речовинами (фарбами, лаками і т.д.), вона вбере запахи і перестане бути привабливою для гризунів. Кількість необхідного препарату залежить від кількості гризунів.

Паллета парафінізірованная:

Для щурів - 50-100 гр. на купі, кожні 10 метрів.
Для мишей - 20-30 гр. на купі, кожні 5 метрів.

Парафінізірованний блок:

Для щурів - 4-6 кубиків блоку на купі, кожні 10 метрів.
Для мишей - 2-4 кубиків блоку на купі, кожні 5 метрів.

екологічність
IV клас токсичності для теплокровних (малонебезпечні препарат). Відсутня місцеву подразнюючу дію, при зіткненні зі шкірою алергічних реакцій і всмоктування отруйної речовини в кров не відбувається. Препарат небезпечний для птахів і водних мешканців, але не фітотоксічен. При спалюванні не виділяє шкідливі речовини, ймовірність поїдання тваринами смертельної дози дуже низька. У той же час для домашньої птиці і риби засіб представляє певну небезпеку. Препарат не можна використовувати в санітарній зоні рибогосподарських водойм.

Заходи безпеки
розкладати і зберігати засіб потрібно в недоступному місці для дітей, домашніх тварин, птахів; окремо від медикаментів і харчових продуктів;
трупи гризунів, залишки приманки і ємності з-під неї слід поховати на глибині 0,5 м;
якщо ви труїте часто і багато, краще використовувати рукавички і спеціальні совки;
після закінчення роботи необхідно вимити руки з милом.

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.