• Бутізан Авант, с.е. (10л)

Удосконалений гербіцид, що має вищу ефективність та ширший спектр дії завдяки контролю проблемних дводольних бур’янів.

Дiючi речовини: метазахлор, 300 г/л, диметенамід-П, 100 г/л, квінмерак, 100 г/л

Препаративна форма: суспо-емульсія

Механізм дії:

системний, має дуже високу ґрунтову ефективність та виражену дію через листя

Гнучкість застосування гербіциду для ріпаку Бутізан Авант

Дуже висока ефективність у боротьбі з зірочником досягається у період до сходів або одразу після сходів. Через 10 – 15 днів після посіву виявляється ще досить висока ефективність, при застосуванні у пізніший період ефективність знижується. Позитивні результати у боротьбі з широко розповсюдженим підмаренником чіпким досягаються постійно незалежно від періоду застосування завдяки дії на коріння, сім’ядолі та листя.

Оптимальним періодом застосування препарату у боротьбі з ромашкою лікарською та непахучою є майже 2 тижні після посіву, пізніше ефективність знижується, особливо проти ромашки непахучої.

Протягом 2 тижнів після посіву боротьба з основними видами герані за допомогою препарату Бутізан Авант дає гарні результати, пізніше ступінь ефективності знижується. Взагалі, боротьба з геранню маленькою дещо успішніша, ніж з геранню розсіченою та круглолистою.

Особливість застосування в сучасних умовах

Застосування гербіцидів з ґрунтовою дією, перш за все, у період до сходів має значні обмеження. Окрім якомога рівної та дрібногрудкуватої поверхні ґрунту, вирішальними для ефективності гербіцидів під час посіву є тип ґрунту, вміст гумусу та вологість. Ідеальні умови можна забезпечити не завжди.

Протягом останніх років посилюється тенденція до раннього посіву, більш теплих та сухих умов. У зв’язку з цим ріпак підпадає під посилений ризик літньої посухи під час та після посіву. Боротьба з бур’янами додатково ускладнюється через збільшення використання безплужної техніки для обробітку ґрунту з пожнивними рештками зернових культур.

Ці обставини вимагають застосування гербіцидів, що характеризуються надійною дією проти бур’янів. Властивості трьох діючих речовин препарату Бутізан Авант чудово доповнюють одна одну та забезпечують надійну дію. 

Дещо триваліша ґрунтова дія диметенаміду-П у порівнянні з метазахлором забезпечує достатньо тривалу ефективність у боротьбі з бур’янами, що сходять пізніше.

Рекомендації щодо застосування гербіциду Бутізан Авант

Препарат Бутізан Авант є ідеальним гербіцидом для боротьби зі змішаними бур’янами, включаючи усі види герані, підмаренник чіпкий та болиголов плямистий. Варто наголосити на ефективності препарату Бутізан Авант у період застосування до сходів у боротьбі з хрестоцвітими, включаючи грицики, талабан польовий та кучерявець Софії.

Значне змішане та проблематичне розростання бур’янів, включаючи підмаренник чіпкий, усі види ромашки, зірочник та усі види герані. Додатково у період до сходів: грицики та талабан польовий + види сухоребрика.

Сівозміна

Після звичайного збору врожаю можна вирощувати у подальшому будь-які культури. Якщо через вимерзання або інші обставини виникає необхідність передчасного переорювання ріпаку, обробленого препаратом Бутізан Авант, як показали дослідження, навесні можна вирощувати яру пшеницю, ярий ячмінь, овес, картоплю, цукрові буряки, ярий ріпак, кукурудзу, горох, польові боби, квасолю, соняшник та льон. Перед посівом навесні достатньо провести обробіток ґрунту на глибину близько 15 см. Якщо ліквідація посівів ріпаку відбувається восени, то згідно з нашим досвідом після оранки на глибину мінімум 20 см можна висівати повторно ріпак або з середини жовтня – озиму пшеницю.

РЕГЛАМЕНТ ЗАСТОСУВАННЯ 

Культура

Спектр дії

Норма витрати

Час застосування

Кратність обробок

Ріпак озимий

Злакові та дводольні бур´яни

1,5 - 2,5 л/га

Обприскування ґрунту після посіву до появи сходів або у фазі 2-х справжніх листків культури

   1

Ріпак ярий

Злакові та дводольні бур´яни

1,5 - 2,5

Обприскування ґрунту після посіву до появи сходів або у фазі 2-х справжніх листків культури

   1

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Бутізан Авант, с.е. (10л)

  • Виробники BASF
  • Наявність: Є в наявності

  • Ціна: 803грн.