• Деметра к.е. (4*5л)

ПЕРЕВАГИ ГЕРБІЦИДУ ДЕМЕТРА

  • неперевершена ефективність проти:

- підмаренника чіпкого,

- березки польової,

- гірчаку березкоподібного;

  • можливість застосування за появи повторних сходів підмаренника чіпкого;
  • широкий діапазон строків внесення;
  • відсутність післядії.

СПЕКТР ЧУТЛИВОСТІ БУР’ЯНІВ ЗА ВИКОРИСТАННЯ ГЕРБІЦИДУ

Чутливими до Деметри видами (біологічна ефективність - понад 90%) є: підмаренник чіпкий, березка польова, гірчак березкоподібний, жабрій (види), щавель (види), зірочник середній, незабудка польова, кохія вінична, паслін чорний, кульбаба лікарська та ін. Серед помірно чутливих видів (біологічна ефективність - менше 85%): вероніка (види), спориш, рутка лікарська, кропива жалка, курячі очка польові, соняшник (падалиця), шпергель польовий, гикавка польова, фіалка (види), роговик польовий, глуха кропива (види), борщівник (види). Слабкочутливі види (для надійнішого знищення цих видів на зернових культурах рекомендують застосовувати Деметру® в суміші з Балериною®): осот (види), лобода біла, мак дикий, ромашка непахуча, грицики, гірчиця польова, амброзія полинолиста, гірчак шорсткий та почечуйний.

МЕХАНІЗМ ДІЇ ГЕРБІЦИДУ

флуроксипір-мептил швидко, протягом 1 год, поглинається листками бур'янів, а також частково абсорбується корінням з рунту. Він активно переміщується флоемою та ксилемою, розподіляється по всій рослині, в тому числі в точках росту, порушуючи розвиток клітин, та впливає на процеси росту в цілому.

ШВИДКІСТЬ ДІЇ ГЕРБІЦИДУ ДЕМЕТРА

перші ознаки пригнічення бур'янів, за сприятливих умов, проявляються через декілька годин після застосування гербіциду. Протягом першої доби після обробки спостерігається зупинка росту бур'янів, через 3 - 4 дні - знебарвлення і скручування листків, а потім - скорочення міжвузлів. Повна загибель бур'янів настає через 2 - 3 тижні.

Деметру на зернових культурах можна застосовувати з фази початку кущення до кінця трубкування культури, без ризику її пошкодження чи зниження врожаю, на цибулі - у фазі 1-2 справжніх листків культури. Більшість видів однорічних дводольних бур'янів найбільш уразливі до дії гербіциду в стадії від 2 до 10 листків (висота - 5 - 10 см).

Багаторічні бур'яни на момент обробки мають досягти фази розетки - початку стеблування і висоти 10 - 15 см. Мінімальну норму витрати препарату використовують на ранніх стадіях розвитку бур'янів і за слабкого ступеня забур'яненості.

Максимальне дозування застосовують за сильного забур'янення підмаренником чіпким, у разі, коли бур'яни переросли, а також за несприятливих погодних умов в оптимальний щодо строків момент для обробки.

ЗАСТОСУВАННЯ ГЕРБІЦИДУ

Відсутні, Деметру можна застосовувати в сівозмінах усіх типів.

Оптимальною умовою для застосування Деметри є температура 8... 25°С та кількість  рунтової вологи, сприятливої для розвитку рослин. Використання препарату в холодну погоду ефективне, проте його дія при цьому затримується.

НОРМА ВИТРАТИ РОБОЧОЇ РІДИНИ ГЕРБІЦИДУ

200 - 300 л/га.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Деметра к.е. (4*5л)

  • Виробники AVGUST
  • Наявність: Є в наявності

  • Ціна: 780грн.