0
0
0

0грн.

Еместо Квантум 273,5 FS ТН (12*1л)

(0)
  • Модель:
  • 400
  • Наявність: Out Of Stock
169грн.
Ціна: 169грн.

МЕХАНІЗМ ДІЇ ПРОТРУЙНИКА ЕМЕСТО КВАНТУМ 273,5 FS 

Під час проростання, вегетацій та дозрівання картоплю вражає біля 80 видів патогенів – небезпечних шкідників та хвороб. Це є першопричиною повної втрати або ж низької кінцевої врожайності, втрати якісних характеристик та товарного зовнішнього вигляду тощо. При цьому переважна кількість небезпечних патогенів знаходяться в грунті, що робить передпосівний обробіток бульб картоплі протруйником першочерговою технологічною необхідністю.

Препарат Еместо Квантум, який в 2014 році «Байєр Гарден» пропонує в Україні є найсучаснішим винаходом вчених у передпосівному захисті картоплі від шкідників та хвороб. Препарат складено за використання діючих речовин нового рівня що піднімають цей засіб  до рівня найкращого стандарту галузі.

До складу препарату Еместо Квантум входить новітній системний фунгіцид – пенфлуфен  – з новим принципом дії на патоген, що гарантує відсутність резистентності (звикання) та виключну ефективність; та системний інсектицид – клотіанідин – наразі найефективніших речовин широкого спектру дії. Еместо Квантум наразі зареєстрований в Україні для використання у фермерських господарствах та в найближчий час очікується реєстрація також для роздрібного продажу населенню. Для захисту картоплі необхідно 2,5мл препарату розчинити у 100-200мл  води  та протруїти  10кг посадкового матеріалу. Кількість робочого розчину залежить від розміру посадкових бульб  (що дрібніші бульби, то більше використовують робочого розчину). Робочий розчин слід рівномірно розбризкати (за допомогою обприскувача або іншого приладу) на бульби картоплі перед висаджуванням. Застосування розбавленого препарату покращує рівномірність покриття бульб, що сприяє підвищенню ефективності препарату. Бульби мають бути без механічних ушкоджень, а також вільні від фузарійних і бактеріальних інфекцій. Від «Байєр Гарден» в сезоні 2014року буде три різновиду упаковки препарату – 10мл (моно доза в пластиковому пакеті) та пляшки в картонній коробці ємкістю 60 та 150мл.

Еместо® Квантум  - слід застосовувати безпосередньо після розбавлення водою. Робочий розчин не бажано залишати на тривалий період без збовтування. Протруєний посадковий матеріал потрібно висаджувати, за можливості, в короткий період після протруєння. Не рекомендується надовго залишати в сховищі оброблене насіння з глибокими вічками, а також збільшувати кількість робочого розчину за обробки в сховищах.

З шкідників, препарат контролює досить широкий спектр, зокрема відмінно: дротяників, несправжніх дротяників, лічинок хрущів та колорадського жука,цикадок, попелиць, трипс  тощо. Причому клотіанідин має одну важливу особливість – він слаборозчинний у воді, тому, навіть за рясних дощів після посадки не вимивається у нижні шари грунту, а знаходиться безпосередньо біля бульби тривалий час, створюючи захисний шар навколо молодого паростка та маючи змогу рівномірно поглинатися рослиною.

З хвороб відмітимо відміну дію препарату на ризоктоніоз або чорну паршу, а також добру побічну дію проти збудників звичайної та срібної парші. Пенфлуфен вдало пригнічує абсолютно всі групи Rhizoctonia solani, без проявів появи резистентності  та по праву вважається в країнах світу стандартом у боротьбі з мікозами викликаними цим збудником і навіть не тільки на картоплі, а й на інших культурах.  

За результатами дослідів та при використанні на практиці в світі було помічено чіткий стимулюючий ефект препарату на проростаючи рослини. Коріння та пагони розвиваються швидше, виглядають міцнішими та сильними, виграють у зовнішнього середовища битву за поживні речовини, мають смогу більшого опору несприятливим умовам та факторам, і як наслідок формують більший та якісніший врожай.

Наразі актуальним у питанні ефективного використання засобів захисту картоплі на початкових стадіях виходить сама технологія обробка бульб протруйником. Найбільш ефективно це робити безпосередньо під час сівби.

 Препарат відмінно тримається та стійкий на поверхні бульб, більш стійкий до тривалого зберігання за різних умов зовнішнього середовища, відмінно розводиться у воді тощо. І хоча Еместо Квантум є комбінованим препаратом та одночасно забезпечує повний тривалий інсектицидний та фунгіцидний захист, для економії ресурсів та за дотримання технології , він може бути використаний у бакових сумішах з іншими речовинами, добривами тощо без втрати ефективності.

ПЕРЕВАГИ ПРОТРУЙНИКА

  • Новий механізм дії, що забезпечує тривалий захист від  широкого спектру шкідників та хвороб картоплі
  • Високий урожай товарної картоплі
  • Здорові  від хвороб бульби
  • Можливість застосування бакових сумішей
  • Наявність ефекту стимуляції росту та розвитку рослини
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.