0
0
0

0грн.

Фертіплант Овочі 12+5+24+(2) +МЕ

(0)
  • Модель:
  • 505
  • Наявність: Out Of Stock
151грн.
Ціна: 151грн.
Fertiplant Vegetable 12 + 5 + 24 + 2MgO + 35 SO3 + ME це комплексне 100% водорозчинні добрива, з високим вмістом магнію для фертигації, як через системи крапельного зрошення, так і через дощувальні машини.

Дане добриво містить NPK у співвідношенні 2,4: 1: 4,8 і додатково магній що особливо підходить для харчування овочів в другій половині їх вегетації, так як на піку плодоношення овочі вимагають особливо багато калію і магнію.

Даний продукт забезпечує комплексну поставку рослинам всіх поживних речовин в усі фази розвитку (зростання). Особливо рекомендується в умовах обмеженого надходження поживних речовин із ґрунту. Мікроелементи, що входять до складу даного добрива, повністю хелатованих ЕДТА, що в свою чергу гарантує їх максимальне і ефективне використання рослиною.

Норма внесення продуктів Фертіплант FERTIPLANT

При внесенні через системи зрошення (фертигація): на всіх культурах протягом вегетації в концентрації до 0,2% (до 200 г / 100 л води). Норми внесення добрив розраховуються виходячи із запланованої врожайності і родючість грунту.

При позакореневого підживлення: на всіх культурах рекомендована норма одноразового внесення 2-3 кг / г 
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.