• Хлормекват хлорид 75%, в.р. (2*10л)

Невід’ємний елемент iнтенсивних технологiй вирощування зернових культур з використанням високих норм азотних добрив на схильних до вилягання сортах, а також в умовах надмiрного зволоження.

Переваги препарату

  • Стримує рiст стебла та надає йому жорсткостi, перешкоджаючи виляганню зернових.
  • Перешкоджає проникненню збудникiв хвороб всередину стебла.
  • Підвищує врожай зерна.
  • Прискорює процес збирання врожаю та знижує пов’язанi з цим витрати.

Механізм дії

Регулятори росту впливає на фізіологічні процеси рослин через затримку синтезу або дію гормонів росту (ауксинів та гіберелінів). Результатом цього впливу є вкорочення довжини соломини та підвищення її жорсткості, кращий розвиток, а також перерозподіл поживних речовин у рослині, що сприяє закладці більшої кількості продуктивних стебел та підвищенню індивідуальної продуктивності рослин.

Рекомендації щодо застосування

На посівах озимих зернових культур пізніх строків сівби для стимулювання продуктивного кущення рослин доцільним буде внесення Хлормекват-Хлорид 750 у фазі початок – середина кущення (ВВСН 21–25). З метою запобігання виляганню посівів і досягнення максимального рістрегулюючого ефекту застосовувати Хлормекват-Хлорид 750 на початку виходу рослин у трубку (ВВСН 30–32).

Ефективнiсть регулятора росту не знизиться, якщо через 1 годину пройде дощ Хлормекват-Хлорид 750 недоцiльно застосовувати на низькому фонi азотних добрив Не застосовуйте препарат за умов посухи та низьких температур повітря.

Хлормекват-Хлорид 750 допускається застосовувати в бакових сумiшах з фунгiцидами – Капало, Рекс Дуо, Абакус, Флексiтi, iнсектицидами – Фастак, Бі–58 Новий В комбiнацiї з гербiцидом ростового типу необхiдно зменшувати норму витрати регулятора росту на 10–15%.

Норма витрати робочої рідини: 200–300 л/га.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Хлормекват хлорид 75%, в.р. (2*10л)

  • Виробники BASF
  • Наявність: Є в наявності

  • Ціна: 0грн.