0
0
0

0грн.

Мікродобрива

Гуннар F1Общие характеристики:Растение: мощное, полуоткрытоеДлина плода: 12-14 смВес плода: 130-150 гФорма плода: цилиндрическая в течение всего периода выращиванияЦвет плода: темно-зеленый, без светлых полосПреимущества:Гибрид с высокой ранней и об..
0грн.
Ціна: 0грн.
Купити
Оракул -комплексний універсальний препарат, розроблений для підживлення сільськогосподарських, декоративних, лугових і газонних трав. Добриво було створено, щоб збагатити культури поживними речовинами, які позитивно впливають на їх ріст і розвиток. В..
0грн.
Ціна: 0грн.
Купити
ОРАКУЛ® колофермин бору – концентроване борне мікродобриво в органічній (легкозасвоюваній) формі для позакореневого підживлення польових, овочевих та багаторічних культур. Препарат ефективно ліквідує дефіцит бору в рослинах. Не мі..
0грн.
Ціна: 0грн.
Купити
ОРАКУЛ® колофермин цинку – концентроване мікродобриво для позакореневого підживлення польових, овочевих та багаторічних культур.Препарат ефективно ліквідує дефіцит цинку в рослинах. Не містить баластних домішок, тому не викликає о..
0грн.
Ціна: 0грн.
Купити
ОРАКУЛ® мультикомплекс – комплексне універсальне рідке мікродобриво для позакореневого підживлення польових, овочевих, плодових, ягідних, декоративних культур, лучних та газонних трав. Препарат забезпечує рослини основними поживни..
0грн.
Ціна: 0грн.
Купити