0
0
0

0грн.

Балій, МЕ

  • Виробник: AVGUST
  • Модель:
  • Наявність: Є в наявності
578грн.
Ціна: 578грн.
Buy in one click
Enter the phone number and we will call you back
Преміум-захист, доступний кожному

Новий двокомпонентний фунгіцид з озеленяючим ефектом для захисту сільськогосподарських культур від широкого спектру захворювань

Переваги препарату:

  • унікальне поєднання діючих речовин з різних хімічних класів;
  • швидка дія і довготривалий захист;
  • озеленяючий ефект на культуру;
  • висока ефективність проти всіх найважливіших захворювань;

Призначення:

двокомпонентний фунгіцид з озеленяючим ефектом для захисту сільськогосподарських культур від широкого спектра захворювань.

Діюча речовина:

пропіконазол, 180 г/л і азоксистробін, 120 г/л

Препаративна форма:

мікроемульсія. Спеціально підібрана для даної препаративної форми система допоміжних речовин (сурфактантів і ад’юванту) забезпечує отримання робочого розчину фунгіциду з розміром частинок менших 200 нанометрів, що призводить до більш високої, в порівнянні з концентратами емульсії, проникності діючих речовин в рослини і, як наслідок, до більш високої фунгіцидної активності препарату.

Характеристика діючих речовин:

пропіконазол належить до хімічного класу триазолів, володіє викорінюючою, лікувальною та профілактичною дією. Азоксистробін – діюча речовина з класу стробілуринів, характеризується тривалою профілактичною дією та озеленяючим ефектом.

Спектр дії:

широкий спектр захворювань, у тому числі на пшениці — борошниста роса, бура іржа, стеблова іржа, жовта іржа, піренофороз, септоріоз листя і колоса; на ячмені - борошниста роса, септоріоз листя, карликова іржа, стеблова іржа, сітчаста плямистість, темно-бура плямистість, ринхоспоріоз; на соняшнику - фомоз, іржа, пероноспороз, борошниста роса, фомопсис, альтернаріоз, септоріоз; на цукрових буряках - церкоспороз, борошниста роса, фомоз, рамуляріоз; на сої - пероноспороз, борошниста роса, іржа, аскохітоз, альтернаріоз, антракноз, септоріоз, церкоспороз; на ріпаку - фомоз, альтернаріоз, біла і сіра гнилі, пероноспороз; на винограді - оїдіум, чорна плямистість, антракноз, альтернаріоз.

Механізм дії:

пропіконазол є інгібітором процесу біосинтезу ергостеролу в мембранах клітин фітопатогенів. Він надає профілактичну, потужну лікувальну і викорінюючу системну дію, пригнічує спороутворення у патогенів, за рахунок газової фази знижує розвиток борошнистих грибів, виявляє також рістрегулюючу дію, що забезпечує краще засвоєння рослинами вуглекислого газу і, відповідно, підвищує активність фотосинтезу в рослинах. Азоксистробін пригнічує мітохондріальне дихання в клітинах патогенів. Він характеризується тривалим захисним і озеленяючим ефектом. Ця діюча речовина надає позитивну фізіологічну дію на рослини, збільшує засвоєння азоту за рахунок уповільнення інактивації нітратредуктази в темряві, знижує споживання води, регулюючи процес закриття продихів і посилюючи асиміляцію вуглекислого газу, що особливо важливо в період посухи. Азоксистробін подовжує період вегетації за рахунок пригнічення процесу утворення етилену (гормону старіння) в рослині.

Швидкість дії:

захисну і антиспорулюючу дію препарат проявляє відразу ж після обробки рослин.

Період захисної дії:

залежно від погодних умов і інфекційного навантаження, Балій® забезпечує захист посівів від інфекції до 4 тижнів з моменту обробки.

Рекомендації щодо застосування:

Культура Захворювання Норма витрати препарату, л/га
Пшениця озима Борошниста роса, бура іржа, стеблова іржа, жовта іржа, піренофороз, септоріоз листя і колоса 0,8
Ячмінь озимий та ярий Борошниста роса, септоріоз листя, карликова іржа, стеблова іржа, сітчаста плямистість, темно-бура плямистість, ринхоспоріоз 0,8
Соняшник Фомоз, альтернаріоз, септоріоз, іржа, пероноспороз, борошниста роса, фомопсис 0,8 - 1,0
Ріпак Фомоз, альтернаріоз, біла і сіра гнилі, пероноспороз 0,8 - 1,0
Соя Пероноспороз, борошниста роса, іржа, аскохітоз, альтернаріоз, антракноз, септоріоз, церкоспороз 0,8 - 1,0
Цукрові буряки Церкоспороз, борошниста роса, фомоз, рамуляріоз 0,8 - 1,0
Виноград Оїдіум, чорна плямистість, антракноз, альтернаріоз 0,8 - 1,0

Особливості застосування:

для досягнення максимального ефекту від обробки Балій® рекомендується застосовувати на ранній стадії розвитку хвороб.

Приготування робочого розчину:

робочий розчин препарату рекомендовано готувати безпосередньо перед внесенням. Приготування маточного розчину не потрібне. Бак обприскувача слід заповнити водою наполовину і влити в нього, за безперервного перемішування, відміряну кількість препарату, яка потрібна для заправки одного обприскувача. Потім бак обприскувача заповнити водою до повного об'єму з одночасним перемішуванням робочого розчину з метою досягнення його однорідності. Перемішування потрібно проводити і під час обробки рослин. Робочий розчин необхідно використа у день його приготування.

Сумісність:

препарат сумісний з іншими пестицидами, крім препаратів, що мають сильну лужну або сильну кислу реакцію.

Витрата робочої рідини:

на зернових культурах, соняшнику, цукровому буряку, сої, ріпаку – 200 - 300 л/га, на винограді – 800 - 1000 л/га.

Упаковка:

каністри по 5 л.

® – зареєстрований товарний знак ЗАТ «Фірма «Август»