• Клінік  36%, в.р. (20л)

ПОГЛИНАННЯ І ПЕРЕМІЩЕННЯ У РОСЛИНІ ГЕРБІЦИДУ КЛІНІК

Гербіцид Клінік володіє не високою прекрасною здатністю дуже швидко проникати в оброблені бур'яни і рівномірно розподілятися в них. Препарат вбирається листовою частиною бур'янових рослин, а потім рівномірно розподіляється по всьому організму, переходячи і в кореневу систему в тому числі. Компонент впливу гербіциду сприяє синтезному порушенню ферментів, при цьому руйнуючи метаболізм, здійснюючи блокування процесів фотосинтезу і дихання рослин, які і ведуть до швидкої їх загибелі.

ЗАСТОСУВАННЯ ГЕРБІЦИДУ

Приготування робочої рідини для проведення процедури обприскування необхідно здійснювати перед нею безпосередньо. Погода для цього повинна бути сухою і теплою, безвітряною. Не рекомендується здійснювати обробку препаратом, якщо прогнозуються опади протягом 2-3 годин після обробки. Оскільки препарат Клінік підходить для обробки грунту під засів багатьох культур сільського господарства, то варто придбати його оптом.

Найбільш сприятливим періодом для активного знищення бур'янів є їх період вегетації і активного росту і розвитку. Якщо на вулиці несприятливі умови для проведення обробки, то процедуру варто відкласти.

Для обробки грунту для засіву картоплі, сої, соняшнику, люцерни, овочевих рослин, ріпаку, норма витрат гербіциду становить 2,0-5,0 л / га.

Поля, які обробляються від однорічних і багаторічних бур'янів, які призначаються для засівання зернових культур, обробляються нормою препарату 2,0-6,0 л / га.

Витрата препарату залежить від ступеня заростання бур'янів і їх типів. Попадання гербицидного розчину на культурні рослини суворо забороняється.

ПЕРЕВАГИ ГЕРБІЦИДУ КЛІНІК

  • Є неймовірно ефективним у боротьбі з багатьма видами бур'янів, які вважаються найбільш шкідливими і важковикорінюваними;
  • Активно знищує осет і пирій в період вегетаційного розвитку;
  • Володіє прийнятною ціною;
  • Не несе негативного впливу на наступні сівозміни;
  • Не впливає на грунт, тому дозволяється проводити культурні засівання вже через 6-7 днів після обробки.

БАКОВІ СУМІШІ ТА СУМІСНІСТЬ ГЕРБІЦИДУ

Гербіцид не рекомендується застосовувати в комплексі з іншими пестицидами, а також з добривами.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Клінік 36%, в.р. (20л)

  • Виробники NUFARM
  • Наявність: Є в наявності

  • Ціна: 117грн.