0
0
0

0грн.

КОНТАКТИ

Центральний офіс


08162, Київська обл.,
Києво-святошинський р-н
Смт Чабани, вул. Машинобудівників, 4В

Телефон: (044)3449031

mainoffice@azd.com.ua


Хмельницьке представництво:

32401 Хмельницька обл.,

м. Дунаївці, вул. Могилівська, буд 23

E-mail: H.Korablev@azd.com.ua

H.Korablov@agrozahist-donbas.com.ua

Керівник: Корабльов Геннадій Володимирович

Телефон: (097)335-68-99, (066)925-12-27


Новопсковське представництво:

92301, Луганська обл., Новопсковський район

смт. Новопсков,

вул. Магістральна, буд 268 “Л”

Керівник: Світличний Володимир Олексійович

Телефон:  +38(050)476-44-84, +38(050)433-34-92

E-mail: Svetlichniy@azd.com.ua

Менеджер з Продажу Сучок Віталій Григорович

V.Suchok@azd.com.ua

0504740390

Менеджер з Продажу Сучок Сергій Віталійович

S.Suchok@azd.com.ua 

0503671183


Донецька область

Покровське представництво:

85302, Донецька обл., м. Покровськ,

вул. Прокоф’єва, 115

Керівник: Тимченко Сергій Петрович

(050) 141 59 47

S.Tymchenko@azd.com.ua