КОНТАКТИ

 


Контакти – Засоби захисту рослин, насіння польових культур, насіння квітів

Центральний офіс

08162, Київська обл.,
Києво-святошинський р-н
СмтЧабани,вул. Машинобудівників, 4В

mainoffice@azd.com.ua

Телефон: +38(044) 205-35-45

Відділ продажу : +380505368949

 +380932250959

whatsapp,viber,telegram

Контакти – Засоби захисту рослин, насіння польових культур, насіння квітівВінницьке представництво
21007, Вінницька обл.,

м. Вінниця, вул. АкадемікаЯнгеля, 4,  

 

 O.Nazarenko@azd.com.ua

Телефон: +38(0432)55-10-71

+38(067)235-92-75

Керівник: Назаренко Олег Анатолійович

Оратівське представництвоКонтакти – Засоби захисту рослин, насіння польових культур, насіння квітів

22600, Вінницька обл.,
смт. Оратів, пров. Аграрний, 3,


 

E-mail: V.Maksymyshyn@azd.com.ua

Телефон: +38(050)425-35-28

Керівник: Максимишин Віктор Олександрович

 

Контакти – Засоби захисту рослин, насіння польових культур, насіння квітівІзмаїльське представництво



68610, Одеська обл., м.Ізмаїл,
вул.Гагаріна, 64

Телефон: +38(050) 347-08-39

E-mail: A.Pozhar@azd.com.ua

Керівник: Пожар АнатолійІванович

 

Контакти – Засоби захисту рослин, насіння польових культур, насіння квітівПокровське представництво



85302, Донецька обл., м. Покровськ,
вул. Прокоф’єва, 115

Телефон: +38(067)251-39-05 +38(06239)2-02-73

Email: L.Shevshenko@azd.com.ua

Керівник: Тимченко Сергій Петрович

 

Контакти – Засоби захисту рослин, насіння польових культур, насіння квітівНовопсковське представництво

92301, Луганська обл.,
Новопсковський район
смт. Новопсков,
вул. Магістральна, буд 268 “Л”

Телефон: +38(050)141-59-47 +38(050)476-44-84

E-mail: V.Svitlychnyy@azd.com.ua

Керівник: Світличний Володимир Олексійович

 

Контакти – Засоби захисту рослин, насіння польових культур, насіння квітів

Рівненська,

Волинська представництво



 E-mail: Rivne@azd.com.ua

Телефон: +38(067)674-24-96+38(067)390-96-55


Керівник: Комісарчук Сергій Миколайович

 

  

Контакти – Засоби захисту рослин, насіння польових культур, насіння квітів

Хмельницьке представництво

32401 Хмельницька обл.,
м. Дунаївці, вул. Могилівська, буд 23
Телефон: +38(097)335-68-99,+38(066)925-12-27

E-mail: v.korablova.azd@gmail.com, 

H.Korablov@azd.com.ua 

Керівник: Корабльов Геннадій Володимирович

Менеджер з продажу:      Андрій Вікторович  Загородній,+380679699566

Менеджер з продажу:      Гаращук Петро Петрович,+38067000044

 

Ваш кошик порожній!