0
0
0

0грн.

НАСІННЯ КУКУРУДЗИ

0
Гібрид ДКС 4178 з підвищеною стійкістю до основних захворювань кукурудзи і раннім цвітінням.Основні перевагипридатний до вирощування у різних умовахпосухостійкістьшвидка енергія початкового ростуОпис гібридаЗона вирощування: усі зони;Рівень мінеральн..
0грн.
Ціна: 0грн.
Купити
0
Характеристика гібриду ЕС АстероідВідмінний та стабільний врожай в посушливих умовах. Добра компенсаційна здатність. Колір стрижня качана рожевий. Простий тип гібриду. Середня енргія початкового росту.Необхідна сума температур (ві..
0грн.
Ціна: 0грн.
Купити
0
Характеристика гібриду ЕС КонкордВисокий потенціал урожайності. Стабільний. Простий тип гібриду. Пластичний гібрид. Адаптований до різних технологій вирощування. Висока початкова енергія росту. Стрижень насичено червоний. Зерно жовте.Н..
0грн.
Ціна: 0грн.
Купити
0
Характеристика гібриду ГармоніумГармоніум є новинкою на ринку. Має високий компенсаційний потенціал, є стабільним за зріджених посівів. Окрім звичної фунгіцидно-інсектицидної обробки насіння, додано ще інноваційний біостимулятор росту. Висо..
0грн.
Ціна: 0грн.
Купити
0
Характеристика гібриду АдевейНовинка з високим потенціалом урожайностіРозкриває високий потенціал продуктивності за інтенсивної технології вирощуванняЗабезпечує виробництво силосу з високим вмістом крохмалюПридатний для ранніх посівів з високою почат..
156грн.
Ціна: 156грн.
Купити
0
Раннє збирання та стійкість до вилягання. Пластичний ранньостиглий гібрид, якому притаманна швидка поява сходів, потужне стебло та міцна коренева система. Переваги:Висока врожайністьРаннє цвітінняВисока стійкість до виляганняШвидке  пророст..
0грн.
Ціна: 0грн.
Купити
0
МОРФОЛОГІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:Стебло, листя й корінь:ремонтантного типу (зелене стебло при стиглому зерні)потужна коренева системаКачан:форма конусо-циліндрична, довжина - 18-20 смдіаметр качана - 3,5-4,0 смкількість зерен у качані - 370-450Зерно:колір..
0грн.
Ціна: 0грн.
Купити
0
Характеристика гібриду ДКС 2971Гібрид стійкий до хвороб, витримує загущення.стебло, листя і корінь:― ремонтантного типу качан:― довжина качана – 22–24 см― діаметр качана – 4,0–4,5 см― кількість зерен у качані – 450–660  Стійкість ..
0грн.
Ціна: 0грн.
Купити
0
Гібрид для адаптивних та інтенсивних технологій.Можна висівати при температурі ґрунту від 9 °С.Придатний для вирощування в монокультуріМожна вирощувати при традиційному і мінімальному обробітку ґрунту Потребує оптимальних термінів збирання.Можли..
0грн.
Ціна: 0грн.
Купити
0
Характеристика гібриду ДКС 3511Стебло, листя й корінь:листки напіверектоїдні, темно-зеленого кольоруремонтантного типу (зелене стебло при стиглому зерні)потужна корнева системаКачан:форма слабоконічна, ніжка середньої довжинидовжина - 22-24 смді..
0грн.
Ціна: 0грн.
Купити
0
Характеристика гібриду ДКС 3623 ДКС 3623 - універсальний гібрид, який створений для адаптивних та інтенсивних технологій вирощування. Демонструє високу стабільність по врожайності навіть на непідготовлених грунтах (низький агрофон).&nb..
0грн.
Ціна: 0грн.
Купити
0
Характеристика гібриду ДКС 3705Стебло, листя й корінь:потужна коренева системаКачан:кількість зерен у качані - 390-430ПЕРЕВАГИВисока врожайністьВисока енергія початкового ростуРаннє цвітінняВисокий вихід товарного зернаСтійкість гібриду ДКС 3705..
0грн.
Ціна: 0грн.
Купити
0
Характеристика гібриду ДКС 3759Середньоранній гібрид з високим потенціалом врожайності.Стебло, листя й корінь:ремонтантний гібрид із зеленим листямрозвинута коренева системаКачан:форма циліндрично-конічнадовжина качана - 22-24 смдіаметр качана -..
0грн.
Ціна: 0грн.
Купити
0
Пластичний, Стабільно високий урожай, Висока маса тисячіРекомендаціїГібрид для адаптивних та інтенсивних технологій.Можна висівати при температурі ґрунту від 8 °С.Придатний для вирощування в монокультурі.Можна вирощувати при традиційному, мініма..
0грн.
Ціна: 0грн.
Купити
0
Високоврожайний гібрид  кукурудзи з хорошою стійкістю до стрессоовым умов. Прекрасно адаптується до зовнішніх грунтово-кліматичних умов вирощування. Харакетеризируется стійкістю до низьких і високих температур. Має швидку вологовіддачу при дозрі..
0грн.
Ціна: 0грн.
Купити
0
Високий потенціал врожайності, Стійкість до посухи під час цвітіння, СтабільнийРекомендаціїГібрид для адаптивних та інтенсивних технологій.Можна висівати при температурі ґрунту від 9 °С.Можна вирощувати при традиційному і мінімальному обробітку ..
0грн.
Ціна: 0грн.
Купити
0
Характеристика гібриду ЕС КреативВисокий стабільний урожай. Необхідна сума температур (від 6 0С):до цвітіння - 870силос (32% сухої речовини) - 1590зерно (при вологості 32%) - 1730Стійкість гібриду ЕС Креатив&nb..
0грн.
Ціна: 0грн.
Купити
0
Призначення: зерно, крупаГрупа стиглості: СередньораннійТип зерна: проміжнийвологовіддача на рівні зубоподібних конкурентів;стабільний за різних умов;швидкий стартовий ріст;використовується на крупу промисловістю Польщі і Франції;швидк..
110грн.
Ціна: 110грн.
Купити
0
Насіння кукурудзи, Limagrain, LG 3255, ФАО 250 Призначення: зерно та силос Група стіглості: Середньоранній Тип зерна: проміжній Тип рослини: стей грін- надійний за різніх умів вирощування - зерно прідатне для виробництва круп - має здоровий вигляд до..
110грн.
Ціна: 110грн.
Купити