0
0
0

0грн.

НАСІННЯ РІПАКУ

0
Опис гібриду ЕкзекютівТип гібриду – класичний.  Здатен до компенсації гетерогенності популяції. Високі темпи розвитку восени, швидка регенерація навесні дозволяють подовжити посівний період.Стійкість гібриду Екзекютів до хвороб та стре..
0грн.
Ціна: 0грн.
Купити
0
Опис і характеристики - Ексагон, ріпак, 1 П.Є. (1,5 млн. Шт), Monsanto / Монсанто (США)рапс стійкий до Формозу, подовженню гіпокотиля і вилягання;дуже витривала рослина, з великим потенціалом врожайності;рекомендується висівати в ранніі і середній те..
0грн.
Ціна: 0грн.
Купити
0
Опис гібриду ЕксельТип гібриду – класичний. Екологічна пластичність до умов вирощування. Розвинуте галуження. Висока здатність до регенерації. Високі темпи росту восени дозволяють подовжити посівний період.Стійкість гібриду Ексель до хвороб..
0грн.
Ціна: 0грн.
Купити
0
АБАКУС фундаментальний високоврожайний гібрид від NPZ-LEMBKE® для раннього посіву.ВЛАСТИВОСТІ:Особливістю гібрида АБАКУС є висока стійкість до переростання восени. Тому АБАКУС добре підходить як для ранніх, так і для пізніх строків посіву, ..
177грн.
Ціна: 177грн.
Купити
0
Опис гібриду ДК СеквояТип гібриду – з підвищеною зимостійкістю. Вегетаційний період складає 270-275 днів. Найкраща віддача від інтенсифікації технологій, Інтенсивне гілкування стебла та висока регенераційна здатність рослин. Ранні та оптима..
0грн.
Ціна: 0грн.
Купити
0
Технология выращиванияпод ClearFieldГруппа спелостисередньораннійПотенциал урожайности50-60 ц/гаУстойчивость к засухеВысокаяМорозостойкостьвысокаяТарная единица1.5 млн семян..
100грн.
Ціна: 100грн.
Купити
0
ГІБРИД ДЛЯ РАННІХ СТРОКІВ ПОСІВУ З ВИСОКИМ ПОТЕНЦИАЛОМ ВРОЖАЙНОСТІОСОБЛИВІСТЬНовий високоврожайний гібрид для ранніх строків посіву, вже з початку серпня. Він в перший рік впровадження на ринок в 2011 році відразу завоював своїх прихильників. Як і АБ..
174грн.
Ціна: 174грн.
Купити
0
Компактний, зимостійкий гібрид озимого ріпаку.Характеристики гібридуУрожайність Урожайність зерна:55-65 ц/гаОлійність зерна:>45%Гарантування урожайностіСтійкість до вилягання:дуже високаСтійкість до хвороб:дуже високаПосухостійкість:дуже висо..
172грн.
Ціна: 172грн.
Купити
0
НОВИЙ МАСШТАБ У СТІЙКОСТІ ДО СТРЕСІВРОХАН, як і Вісбі, відноситься до нового покоління гібридів озимого ріпаку від NPZ-LEMBKE - з вражаючою зимостійкістю і посухостійкістю.Висока стійкість до стресівРОХАН добре переніс сильні пізні заморозки в 2011 р..
171грн.
Ціна: 171грн.
Купити
0
Сезонність Озима культураСИЛА КОРЕНЯ І СТЕБЛА - ПРИДАТНИЙ До пізніх термінів ПОСІВУ -ВИСОКА СПОСОБНіСТЬ К РЕГЕНЕРАЦІЇ НАВЕСНІ -ВИСОКА ВРОЖАЙНІСТЬ (& gt; 55 Ц / ГА)Відмінною рисою Титан є висока врожайність, заснована на високій масі 1000 нас..
0грн.
Ціна: 0грн.
Купити