0
0
0

0грн.

НАСІННЯ СОНЯШНИКА

0
Середніостиглий (115-120 днів) лінолевий гібрид з найвищою олійністю та толерантністю до вовчка. Додатково оброблений протруйником від гризунів "Криїзер" (Виробник "Syngenta"). Толерантність до вовчка: А-G, G+..
117грн.
Ціна: 117грн.
Купити
0
Опис гібриду ЕС ГенезісТип гібриду – простий.  Вегетаційний період складає 102 днів. Дуже висока енергія початкового росту, гармонійне поєднання ранньостиглості та врожайності. Стійкість гібриду ЕС Генезіс до хвороб та стресових фактор..
4 376грн.
Ціна: 4 376грн.
Купити
0
Опис гібриду ЕС ФлорімісТип гібриду – простий.  Вегетаційний період складає 111 днів. Швидкий стартовий ріст, завдяки доброму використанню осінньо-зимових запасів вологи. Виражена толерантність до основних хвороб.Стійкість гібриду ЕС Ф..
0грн.
Ціна: 0грн.
Купити
0
Рослина:  Соняшник однорічнийОсновна культура:  соняшникМетод створення:  ГібридКраїна створення сорту:  ФранціяНапрям використання:  олійний.Якість:  високоолійний.Рекомендована зона для вирощування:  Лісостеп.Груп..
0грн.
Ціна: 0грн.
Купити
0
Гpупa cтиглocті : cepeдньopaнній Tип pocлини : виcoкopocлий для cвoєї гpупи cтиглocті виcoкooлeінoвoгo; peєcтpaція в Євpoпі в 2010 poці; тoлepaнтний дo умoв пocуxи; виcoкий вміcт oлeїнoвoї киcлoти; cтійкий дo гepбіциду ЄBPO-лaйтинг виpoбничoї cи..
102грн.
Ціна: 102грн.
Купити
0
Група стиглості: середньораннійТип рослини: середньорослий для своєї групи стиглостіПереваги: високоврожайний і стабільнийтолерантний до посушливих умоввисокий вихід оліїстійкий до нових рас несправжньої борошнистої росиАгрономічні хар..
139грн.
Ціна: 139грн.
Купити
0
Група стиглості: СередньораннійCередня висота рослини, см: 152Тип рослини: середньорослий для своєї групи стиглостігібрид зі стійкістю до гербіциду Євро-Лайтнінг® виробничої системи Clearfield®гібрид технології SUNEO®стійкий до вовчка ..
148грн.
Ціна: 148грн.
Купити
0
Група стиглості: Середньоранній Cередня висота рослини, см: 152 Тип рослини: середньорослий для своєї групи стиглостігібрид зі стійкістю до гербіциду Євро-Лайтнінг® виробничої системи Clearfield®гібрид технології SUNEO®стійки..
148грн.
Ціна: 148грн.
Купити
0
Опис гібриду ЛГ 5632Тип рослини – високорослий. Пластичний до умов вирощування. Швидке висихання після цвітіння. Стійкиї до вовчка рас (A - G) та нових рас несправжньої борошнистої роси.Стійкість гібриду ЛГ 5632 до хвороб та стресових ..
203грн.
Ціна: 203грн.
Купити
0
Група стиглості: СередньораннійCередня висота рослини, см: 155Тип рослини: середньорослийсередньоранній високопродуктивний гібридпластичний до умов вирощуваннястійкий до вовчка рас А-Естійкий до нових рас несправжньої борошнистої роси...
110грн.
Ціна: 110грн.
Купити
0
Посівний матеріал соняшнику ЛГ 59580 (LG 59580) від виробника Лімагрейн належить до середньоранньої групи стиглості.Насіння має високу енергію початкового росту. Даний гібрид має здатність до високопродуктивності та дуже гнучкий до умов вирощування.Г..
130грн.
Ціна: 130грн.
Купити
0
Група стиглості: середньораннійТип рослини: середньорослий для своєї групи стиглості Переваги: середньоранній високопродуктивний гібридперший та найкращий гібрид зі стійкістю до вовчка рас А-Gгібрид № 1 в Туреччиніпластичний до ум..
154грн.
Ціна: 154грн.
Купити