Послуги

Послуги по реалізації сільськогосподарської продукції

 

Ми маємо багаторічний досвід роботи з зерновими, зернобобовими та олійними культурами. Цей досвід допомагає ефективно працювати як на зовнішньому, так і на внутрішньому ринках та отримувати достойні показники рентабельності в сьогоднішніх непростих умовах.

Спеціалісти відділу допомагають знайти найефективніші рішення з реалізації сільгосппродукції, надають консультативну допомогу, проводять аналіз зовнішнього та внутрішнього ринків для найкращого задоволення потреб клієнтів ТОВ «АгрозахистДонбас».

ТОВ «АгрозахистДонбас» пропонує різноманітні інструменти для взаємовигідного співробітництва, а саме: форвардні договори на поставку сільгосппродукції, використання аграрних розписок, подвійних складських свідоцтв на зерно, кредитування під заставу майбутнього врожаю, розрахунок сільськогосподарською продукцією, тощо.


 

Фінансові послуги

Компанія , спільно зі своїми фінансовими партнерами-провідними українськими банками, пропонуємо фінансовий продукт, завдяки якому ви можете придбати як посівний матеріал, так і засоби захисту рослин від лідерів світового ринку на весінню посівну кампанію вже зараз, по найнижчим, передоплатним цінам, з можливістю розрахунку після збору урожаю 2021 року.

Замовити +380505368949  +380932250959