• Ріпак озимий Атора

АТОРА - максимально високий рівень зимостійкості робить його одним з кращих гібридів. Він не рекомендується для ранніх строків посіву, а навпаки ідеально себе показує в пізніх посівах.

АТОРА є гібридом нового покоління, в якому поєднуються потужний швидкий ріст восени, стрімке відновлення весною та середньопізнє дозрівання. За цими ознаками він схожий з легендарним АРТУСом, але як додатковий бонус, АТОРА має розлогий тип габітусу в поєднанні з середньовисоким типом, що покращує гомогенність та підвищує стійкість до вилягання.

Потужна коренева система робить АТОРУ придатною до вирощування як на легких так і важких ґрунтах. Особливо виразно АТОРА відзначилась у Менському районі Чернігівської області в 2017 році, ставши лідером демо випробувань з урожайністю 56,2 ц/га в заліку з поміж 48 гібридів різних селекцій (середня урожайність по демо досліду склала 45,4 ц/га).

Стійкість АТОРИ до хвороб стебла ріпаку з поміж інших гібридів, було відзначено в Європі як найвищу. За результатами державних сортовипробувань в Польщі в 2016 р. АТОРА має високу стійкість до фомозу, склеротиніозу, альтернаріозу та особливо до вертициліозу, який є найменш прогнозованим та часто зустрічається на посівах в різних регіонах України.

Характеристики гібрида

Врожайність зерна: 55-65 ц/га
Маслянистість: >45%

Зимостійкість:

дуже висока
Стійкість до посухи висока
Стійкість до хвороб: дуже висока
Стійкість до вилягання  висока
Легкі грунти дозволено
Тяжкі грунти дозволено
Придатність до ранніх термінах посіву: не можна
Придатність до пізніх термінах посіву: можна
Дозрівання

середньопізня

Придатність до прямого комбайнування: дуже висока

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Ріпак озимий Атора

  • Виробники LEMBKE NPZ
  • Наявність: Є в наявності

  • Ціна: 0грн.