0
0
0

0грн.

Ріпак озимий Рохан

(0)
  • Модель:
  • 598
  • Наявність: Out Of Stock
171грн.
Ціна: 171грн.

НОВИЙ МАСШТАБ У СТІЙКОСТІ ДО СТРЕСІВ

РОХАН, як і Вісбі, відноситься до нового покоління гібридів озимого ріпаку від NPZ-LEMBKE - з вражаючою зимостійкістю і посухостійкістю.

Висока стійкість до стресів
РОХАН добре переніс сильні пізні заморозки в 2011 року з неушкодженим листовим апаратом. Пізньої посушливої ​​навесні 2013 року РОХАН проявив себе швидким стартом і надзвичайно інтенсивним бічним розгалуженням. Основою цього є глибоко розвинена, потужна коренева система Роха, яка дозволяє діставати з глибини вологу і поживні елементи. Тому РОХАН, навіть на легких ґрунтах і при посухи дає високий урожай. Типовий темно-зелений колір листового апарату Роха говорить про те, що у цього гібрида відмінна здатність засвоювати азот з глибоких горизонтів грунту.

СИЛЬНИЙ НА ПІЗНІХ СТРОКАХ ПОСІВУ
РОХАН володіє здатність швидкого розвитку восени, що було добре помітно під час сухої і пізньої осені 2010 року. Посіви гібрида РОХАН увійшли в зиму, в основному, вирівняними і добре розвиненими, з темно-зеленим забарвленням листового апарату.

ВИСОКА СТІЙКІСТЬ ДО ХВОРОБ ТА ВИЛЯГАННЯ 
РОХАН має високу стійкість до найважливіших хвороб ріпаку, таким як, фомоз та циліндроспоріоз. Це якість в комбінації з середньорослі і компактним типом росту підвищують стійкість до вилягання.

ВИСОКА ВРОЖАЙНІСТЬ
Завдяки високій стійкості до стресів РОХАН переконує своєю врожайністю понад 45 ц/га, яка була отримана в умовах екстремальної посухи навесні в 2009 і 2010 роках. У 2012 році Рохані вдалося зайняти в багатьох регіонах провідні позиції з врожайністю до 50 ц/га. За популярністю РОХАН йде по стопах найкращого сорти озимого ріпаку селекції NPZ-LEMBKE® ВОТАН.

РОХАН – догляг за посівами
Развиток восени+++++
Ранній посівнет
Пізній посів++++
Густота посіву40-50 раст./м2
Стійкість до вилягання++++
Резистентність до фомозу++ +
Пригодність до комбайнування++++
Застосуаання регулятора росту: 
Осінь, стадія 4-6 листків0,8 -1,2 л/га
Весна, висота рослин 20-30 см0,5 - 0,7 л/га
Внесення N веснойю, дуже рано2 х 70 кг/га
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.