• Ріпак озимий Вісбі

НОВИЙ МАСШТАБ ДЛЯ ВИСОКИХ ВРОЖАЇВ

Вже через три роки, після впровадження на ринок, Вісбі став лідером з вирощування ріпаку в Європі. Вісбі унікальним чином поєднує в собі раннє дозрівання і стабільно високий урожай зерна.

ВЛАСТИВОСТІ

Вісбі має високу швидкість наростання листя, і таким чином, відмінно підходить для пізніх строків посіву, дуже добре контролює восени і навесні розвиток бур´янів. Після екстремальної зими 2011 і 2012 року зимостійкість цього гібрида можна позиціонувати як дуже високу. Вісбі достатньо більш низьких позитивних температур для швидкого старту навесні, при цьому він оптимально використовує зимову вологу. Цвітіння раніше і дуже інтенсивне, результатом чого є велика кількість закладених стручком і зерен в стручку. Середньорослий Вісбі має інтенсивне бічне розгалуження і характеризується низькою закладкою перших бічних стебел. Комбінація дуже хорошою стійкості до вилягання та рівномірного дозрівання дозволяє легко прибирати Вісбі.

Завдяки ранньому і гомогенного дозріванню, вологість зерна при збиранні Вісбі становить 8-9%, що є особливо важливим перевагою при вирощуванні ріпаку в Лісостепу та Полісся.

ВІСБІ – догляд за посівами
Развиток восени++++ +
Ранній посівнет
Пізній посів++++
Густота посіву40-50 раст./м2
Стійкість до вилягання+ +++
Резистентність до формозу+ + +
Пригодність до комбайнування++++
Застосування регулятора росту: 
Осінь, стадія 4-6 листків0,8 - 1,2 л/га
Весна, висота рослин 20-30 см0,5 - 0,7 л/га
Внесення N весною, дуже рано2 х 70 кг/га

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Ріпак озимий Вісбі

  • Виробники LEMBKE NPZ
  • Наявність: Є в наявності

  • Ціна: 0грн.