0
0
0

0грн.

Семена: Рапс

Характеристики Урожайність зерна 50-60 ц/га Олійність зерна 46,9 % Придатність до ранніх строків посіву малопридатний Придатність до пізніх та дуже пізніх строків посіву придатний Почат..
5 317грн.
Ціна: 5 317грн.
Купити
Гігант по стручкам Гібрид з високою та стабільною урожайністю навіть за умов посухи Енергійний розвиток молодих рослин восени і середній старт весною Середньовисока зимостійкість та дуже швидка регенерація після приморозків Має дуже високу сті..
4 998грн.
Ціна: 4 998грн.
Купити
ПАРКУРС новинка   •        Високоврожайний гібрид з високим виходом олії •        Комбінація високої морозостійкість та хорошої посухостійкості •  ..
5 317грн.
Ціна: 5 317грн.
Купити
Гібрид інтенсивного типу з високим потенціалом урожайності в Східній Європі Висока стійкість до хвороб завдяки резистентності до фомозу (Rlm3) та вірусу пожовтіння турнепсу TuYV Динамічний розвиток рослин восени робить його придатним для пізніх ..
5 317грн.
Ціна: 5 317грн.
Купити
Новий рівень стабільності врожаю Гібрид з високою стійкістю до засухи Динамічний розвиток восени при оптимальних та пізніх строках посіву Стійкий до весняних приморозків у поєднанні зі стрімким розвитком навесні Завдяки наявності гена Rlm7 сті..
4 998грн.
Ціна: 4 998грн.
Купити
Високоврожайний гібрид з високим виходом олії, який відповідає ключовим викликам вирощування ріпаку в Україні •        Відмінне здоров’я рослин завдяки резистентності до фомозу (Rlm7) та вірусу пожовтінн..
5 317грн.
Ціна: 5 317грн.
Купити
Характеристики Потенціал урожайності Потенціал урожайності зерна: дуже високий Олійність зерна: висока Морфо-біологічні характеристики Посухостійкість: висока Початковий розвиток рослин дуже..
4 163грн.
Ціна: 4 163грн.
Купити
НОВИЙ РІВЕНЬ УРОЖАЙНОСТІ!Швидкий розвиток восени!Дуже зимостійкий!МЕРСЕДЕС - це новий, зімостійкий, дуже високоврожайний, потужний гібрид з відмінною придатністю до складних умов вирощування в Україні. МЕРСЕДЕС найкращим чином формує л..
0грн.
Ціна: 0грн.
Купити
Характеристики Урожайність Урожайність зерна: 30 - 40 ц/га Олійність зерна: висока Фактори врожайності Посухостійкість: висока Стійкість до хвороб: висока Стійкість до вилягання: висок..
4 163грн.
Ціна: 4 163грн.
Купити
Характеристики Потенціал урожайності Потенціал урожайності зерна: дуже високий Олійність зерна: середньовисока Морфо-біологічні характеристики Посухостійкість: висока Початковий розвиток росл..
4 163грн.
Ціна: 4 163грн.
Купити
Семена: Рапс