• Серенада АСО SC, KC (2*10л)

Серенада АСО SC фунгіцид концентрат суспензії (Bayer) Діюча речовина Bacillus amyloliquefaciens (синонім - Bacillus subtilis) штаму QST 713

Форма препарату концентрат суспензії 1E9 Призначення Біологічний бакто-фунгіцид широкого спектра дії Властивості Серенада® ACO SC, КС - біологічний бактерицид і фунгіцид, який впроваджує комплексний захист. Активний проти багатьох патогенів за обприскування листя і грунту.

Препарат має унікальний біологічний механізм дії, запобігає резистентності. Звільнений від вимоги визначення Мінімальною допустимі концентрації (MRL) в продуктах. Бактерії препарату здатні колонізувати ризосферу (грунтове застосування - в Україні поки що не реєструється). Інтегрований контроль хвороб (IPM), безпечний для запилювачів, хижаків, почвообразующей фауни (дощові черв'яки, колембол).

Добре інтегрується в існуючі системи захисту, змішується з багатьма засобами захисту і мікродобривами (зокрема з препаратом на основі міді Блу Бордо®). Може бути використаний в органічних системах землеробства.

Механізм дії багатостороннє дію на патогени - ліпопептідні з'єднання препарату активні проти патогенів грибної природи. Антагоністичний вплив на патогени бактеріальної природи. Індукція системної стійкості рослини.. 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Серенада АСО SC, KC (2*10л)

  • Виробники BAYER
  • Наявність: Є в наявності

  • Ціна: 267грн.