0
0
0

0грн.

Суперзмочувач агрохімікатів "БЕНЕФІТ" (1л)

(0)
  • Модель:
  • 216
  • Наявність: Out Of Stock
0грн.
Ціна: 0грн.

БЕНЕФІТ


Багатофункціональний ад’ювант для підвіщення ефективності вікористання засобів захісту рослин та мікродобрив.

Діюча речовина: органосиліконовий сурфактант

Призначення

Бенефіт призначенний для покращення покриття, утримання та проникнення робочих розчинів, що підвищує ефективність гербіцидів, фунгіцидів, інсектицидів та мікроелементів на польових, плодлових та спеціальних культурах.

Сумісність

Сумісний в бокових сумішах із більшістю пестицидів, проте при виникненні сумнівів провести пробне змішування. Бакову суміш бажано використовувати відразу після приготування. Стабільний при широкому спектрі PH та температур.

Спосіб приготування

Заповнити одну третину баку обприскувача водою, додати пестицид (мікродобриво), а потім додати необхідну кількість ад’юванту. До кінця заповнити бак обприскувача водою при постійному перемішуванні.

Механізм дії

Змочування

Бенефiт надзвичайно знижує поверхневий натяг водних розчинів, завдяки чому покращyеться поширення робочої plдини на поверхні pослин.

Максимальне проникнення системних препаратів

Бенефiт проникає крізь кутикулу, але при цьому не змиває восковий наліт. Це допомагає системним препаратам і листовому подживленню легше проникати в тканини рослини.

Розподіл

Завдяки Бенефіту робочий розчин pівномірно розподіляеться на поверхнях рослин покритих воском, нальотом або опушених ворсом, проникає в пори і продихи.

Бенефiт зменшує поверхневий натяг крапель.

Восковий налiт рослини, покриви шкiдникiв i навiть гриби-патогени мають водовiдштовхуючi властивості — це спричиняе стiкання крапель робочого розчину з об’єкту. Бенефiт забезпечує краще зчеплення пестициду з об’єктом та зменшуe стiкання. Препарат, капсульований ад’ювантом, поширюеться на листковiй поверхнi у 8-10 разiв бiльше, нiж якби вiн знахо- дився у краплі води аналогiчного розмiру, а також краще проникає у рослину.

Завдяки олiйнiй основі та швидкому прилипанню, Бенефiт забезпечує стiйкiсть пестициду до змивання опадами вже за двадцять хвилин пiсля обробки, а також захищає пестицид вiд втрат внаслiдок випаровування, розкладу вiд фотодеградації та летючостi.

Препарат Бенефiт не токсичний, безпечний для людей, тварин та навколишнього середовища.

Захист від промивання в нижні шари грунту.

Бенефiт зменшує негативний вплив гербіциду на проросток культури за рахунок утримання його в верхніх шарах грунту і зменшення промивання.

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.