• Тітус 25% в.г. (10*0,5 кг)

ПЕРЕВАГИ ВИКОРИСТАННЯ

 • Єдиний гербіцид для захисту як розсадних, так і висівних томатів, на ранніх стадіях розвитку культури 
 • Висока селективність і широке вікно застосування на томатах та картоплі 
 • Ефективний проти проблемних злакових (мишій, пирій, гумай та інші) і деяких дводольних бур’янів Ідеальний партнер для бакових сумішей

ОПИС ПРОДУКТУ

 • Діюча речовина: римсульфурон – 250 г/кг 
 • Препаративна форма: водорозчинні гранули 
 • Упаковка: пластикова банка 500 г та 50 г
 • Норма використання: 40 – 50 г/га

МЕХАНІЗМ ДІЇ

Тітус® - системний гербіцид для післясходового контролю однорічних та багаторічних злакових та широкого спектру дводольних бур’янів у посівах картоплі та томатів.

Діюча речовина гербіциду поглинається переважно листками і переміщується до точок росту бур’янів. Гербіцид зупиняє поділ клітин в місцях росту пагонів і коріння, в результаті чого припиняється ріст піддатливих бур’янів через декілька годин після обробки. Однак, видимі симптоми з’являються лише через декілька днів, а загибель бур’янів наступає через 15-25 днів.

Менш піддатливі бур’яни і рослини, що знаходяться на більш пізній стадії росту, можуть не загинути, але в цьому випадку їх ріст та конкурентноздатність з культурою в споживанні поживних речовин і води припиняється. Тепла, волога погода після обробки підвищує ефективність гербіциду, а прохолодна та суха - знижує.

РЕКОМЕНДАЦІЇ

Тітус® безпечний для всіх сортів картоплі. У деяких випадках на молодих листках культури (незначна кількість сортів) тимчасово відмічаються ознаки, схожі на пожовтіння чи “мармуровість”.

Ці симптоми швидко (протягом тижня) зникають і вони не впливають на врожайність та насінневі якості майбутнього посівного матеріалу.

КультураНорма витратиСпектр діїФазаКратність
Картопля40-50 г/га (або 30 г та 20 г) + ПАР Віволт®Багаторічні та однорічні злакові, однорічні дводольніПісля підгортання (окучування) та за появи 2 хвилі бур’янів1-2 за сезон
Томати50 г/га + ПАР Віволт®Багаторічні та однорічні злакові, однорічні дводольніДо посіву – 2-6 листків культури1-2 за сезон

Не рекомендується застосовувати Тітус® на насіннєвих посівах картоплі, що вирощується з матеріалу, отриманного біотехнологічним методом (з культури тканин (меристем) та клонів), тобто на ділянках первинних ланок насінництва.

ТІТУС® НА КАРТОПЛІ

Одноразове внесення

Післясходова обробка після підгортання (окучу- вання) за висоти культури 5-20 см Тітус® 40-50 г/га + ПАР Віволт®

Дворазове внесення

1-ше внесення

Післясходова обробка після підгортання (окучування) за висоти культури 5-20 см Тітус® 30 г/га + ПАР Віволт® + партнер

2-ге внесення (за появи другої хвилі бур’янів)

Тітус® 20-30 г/га + ПАР Віволт® 0,125-0,15%

Вибір норми внесення залежить від видового складу бур’янів на час використання. На полях забур’янених пирієм повзучим, слід застосовувати максимальну рекомендовану норму гербіциду – 50 г/га + ПАР Віволт® 0,15%.

ТІТУС® НА ТОМАТАХ

Гербіцид Тітус® є високо селективними по відношенню до томатів, у т.ч в разі використання до посіву, під час появи сім’ядоль, та на більш пізніх етапах розвитку.

Максимальна селективність по відношенню до культурних рослин гарантує гнучкість внесення (впродовж тривалого періоду часу та фаз розвитку), безпеку для культури та розкриття потенціалу урожайності.

Відповідно препарат може бути використаний:

 • 1-2 рази протягом сезону
 • як на розсадних, так і на висіяних томатах
 • як на ранніх (до посіву; стадія сім’ядоль), так і більш пізніх стадіях (2-6 листків) розвитку культури,
 • в світовій практиці використовується до сходів культури, у т.ч. на поливі.

Висіяні томати

Післясходова обробка у фазу сім’ядоль - 2-х справжніх листків культури у ранні фази розвитку бур’янів Тітус® 50 г/га +  ПАР Віволт®

Можлива повторна обробка (за появи нової хвилі бур’янів) у нормі 40-50 г/га через 7-14 днів після попередньої.

Розсадні томати

Післясходова обробка через 6-10 днів після висадки розсади в ґрунт за появи хвилі бур’янів Тітус® 50 г/га + ПАР Віволт®.

Можлива повторна обробка (за появи нової хвилі бур’янів) у нормі 40-50 г/га через 7-14 днів після попередньої.

РЕКОМЕНДОВАНІ БАКОВІ СУМІШІ (КАРТОПЛЯ ТА ТОМАТИ)

Фунгіциди

Для проведення комплексного захисту Тітус® може бути використаний в бакових сумішах з фунгіцидами Танос®, Курзат® М, Зорвек Інкантія®.

Ґрунтова активність

Тітус®, за звичайних умов, відносно швидко розкладається в ґрунті, без залишкових кількостей (період напіврозпаду 10-14 днів). Проте у прохолодних і помірно теплих умовах та за високої вологості ґрунту Тітус® здатний проявляти ґрунтову активність, тобто здатний контролювати появу бур’янів протягом кількох тижнів після застосування. Особливо це помітно в разі випадання опадів або використання поливу.

ІНШІ РЕКОМЕНДАЦІЇ

Рекомендації стосовно застосування Тітус® в умовах сухої, жаркої погоди

 • Збільшити норму виливу робочого розчину до 300 л/га
 • Збільшити концентрацію ПАР Віволт® 

Обприскування проводити в вечірні та нічні години. Послідовність приготування робочого розчину: першим розчиняйте Тітус®, потім ПАР Віволт®.

Рекомендації щодо застосування

Норма робочого розчину: 200-300 л/га. Важливимє повне рівномірне зволоження листової поверхні бур’янів. У випадку сильної забур’яненості вико ристовуйте 300 л/га.

Перед початком роботи перевірте чистоту обприскувача і відрегулюйте його для рівномірного нанесення.

Застосовуйте препарат за сухої погоди. Дощ, що пройшов протягом 2-3 годин після застосування, може знизити ефективність дії препарату.

Обмеження:

Не використовувати Тітус® на рослинах, що страждають від посухи, холоду, пошкодження гербіцидами, шкідниками чи хворобами.

Не застосовувати Тітус®, якщо рослини вологі від дощу чи роси.

Не застосовуйте Тітус®, якщо температура в ніч перед внесенням була нижче ніж +6°С.

Не проводьте обробку якщо очікуєте температуру у день внесення чи день після обробки вище +25°С.

Не застосовуйте Тітус® на полях протягом 7 днів після застосування фосфорорганічних інсектицидів.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Тітус 25% в.г. (10*0,5 кг)

 • Ціна: 0грн.