• ТМТД 40%, в.с.к. (2*10л)

МЕХАНІЗМ ДІЇ ПРОТРУЙНИКА ТМТД

Фунгіцид контактної дії для протруювання насіння сільськогосподарських культур проти комплексу хвороб, що передаються через насіння та ґрунт.

СПЕКТР ДІЇ ПРОТРУЙНИКА

пліснявіння насіння різних культур; біла і сіра гнилі, пероноспороз соняшнику; фузаріоз, бактеріоз, пухирчаста сажка, кореневі і стеблові гнилі кукурудзи; антракноз, фузаріоз, поліспороз, аскохітоз льону-довгунця; коренеїд сходів, фомоз, пероноспороз, церкоспороз буряка; аскохитоз, фузаріоз, бактеріоз сої, гороху та ін. бобових культур і багато інших захворювань сільськогосподарських, квіткових і лісових культур.

ТМТД володіє контактною дією, порушує розвиток вегетативних та генеративних органів грибів - збудників хвороб, які перебувають на поверхні насіння і в грунті. Зовнішню і грунтову інфекцію пригнічує протягом 2 діб. Зовнішню насіннєву і грунтову інфекцію пригнічує протягом 1 - 2 діб.

Препарат досить ефективний проти зовнішньої насіннєвої інфекції і кореневих (прикореневого) гнилей, що розвиваються на початкових фазах розвитку рослин. Хвороби репродуктивних органів, що розвиваються на більш пізніх етапах розвитку рослин, знищуються при обробці насіння.

Препаративная форма ТМТД - це сучасна складна рецептура, до складу якої входять, крім діючих речовин, яскравий сигнальний барвник, прилипач, змочувач, спеціальні диспергатори, загущувач, антифриз. Її колосальна перевага полягає в тому, що вона забезпечує рівномірне нанесення діючих речовин на насіння і створення на їх поверхні дуже якісної, профарбованої, досить міцної плівки препарату, що не обсипається після висихання.
При дотриманні регламентів вживання не фітотоксічний по відношенню до обробленого насіння. Випадків виникнення резистентності до препарату не виявлено.

Зберігати в спеціально призначених для пестицидів складських приміщеннях, в герметично закритій, без пошкоджень заводській упаковці при температурі зберігання від мінус 15 до плюс 35 ° C.

ПЕРЕВАГИ ПРОТРУЙНИКА ТМТД

  • знищення збудників хвороб, які перебувають на поверхні насіння і в грунті;
  • ефективна дія проти пліснявіння насіння і різних видів гнилей кукурудзи, соняшнику, цукрових буряків, льону і багатьох інших культур;
  • виражена бактерицидна дія, не зазначене ні для одного іншого протруйника;
  • рідка препаративна форма з більш сприятливими токсикологічними характеристиками.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

ТМТД 40%, в.с.к. (2*10л)

  • Виробники AVGUST
  • Наявність: Є в наявності

  • Ціна: 0грн.