• Верімарк (20*500мл)

інсектицид Верімарк

Опис і основні характеристики інсектициду Верімарк
Фасовка: пластикова банка 1 л (в ящику 10 шт)

Роздробу НІ! Мінімальне замовлення - 1 ящик.

Діюча речовина: ціантраніліпрол, 200 г / л

Верімарк - інноваційний інсектицид для знищення листогризучих і сисних шкідників. Використовується через системи крапельного зрошення. Основна речовина в складі препарату Верімарк - ціантраніліпрол. Безпечний для культури і корисних комах.

Препарат проникає в коріння і потім, протягом 1-7 днів, поширюється по всій рослині, включаючи нові пагони. Застосовується для захисту: томатів, капусти, цибулі, перцю, огірків.

Препарат Verimark сприяє кращому укоріненню і розвитку молодого рослини. А також захищає культури від деяких вірусів (жовта курчавость листя, вірус мозаїки, плямистий вілт перців і томатів). Дані шкідники переносяться попелиць, трипсів, білокрилками.

При потраплянні препарату в організм шкідника, моментально паралізується його травна система. Через 4-7 днів настає остаточна загибель.

Інсектицид Верімарк ефективний проти блішок, білокрилок, мух, попелиці, хрестоцвітих блішок, метеликів (видів двокрилих). А також: білявок, мінуючої молі, совок, трипсів, цикадок, жуків листоїдів.

Переваги препарату Верімарк
дозволяє боротися з найширшим списком тяжелоконтроліруемих сисних і листогризучих шкідників;
відрізняється високою селективністю до вирощуваних рослин і корисною етномофауне;
обробка на ранніх фазах вегетації культури дозволяє істотно знизити биотический стрес. Сприяє успішному старту розвитку рослини;
формуляція Препарат Verimark дозволяє безпечно і зручно проводити обробку культури;
препарат швидко впливає на здатність харчуватися комах, а захисний ефект тривати до 2-3, іноді 4 тижнів;
забезпечує захист від вірусних захворювань, які переносяться шкідниками і становлять особливу небезпеку для культур на на початку вегетації. Такий позитивний ефект від використання інсектициду Верімарк сприяє гарному укоріненню вирощуваних культур. Формує однорідність посівів і, в підсумку, призводить до отримання високого і якісного врожаю.
Оскільки препарат в деякій мірі токсичний для бджіл та джмелів, обробку слід проводити, коли не спостерігається активності медоносних комах, закривши всі вулика. На наступний день їх можна випускати, так як після висихання або поглинання препарату Verimark не представляє небезпеки.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Верімарк (20*500мл)

  • Виробники FMC
  • Наявність: Є в наявності

  • Ціна: 0грн.