• Ярий ріпак Культус КЛ

СЕРЕДНЬОПІЗНІЙ І ДУЖЕ СТІЙКИЙ ДО ВИЛЯГАННЯ

КУЛТУС КЛ
 - це другий високоврожайний гібрид селекції NPZ-LEMBKE® зі стійкістю до гербіциду. Це середньорослий, среднепізній гібрид з високим потенціалом врожайності.

КУЛТУС КЛ
 - це середньорослий гібрид з відмінною стійкістю до вилягання і потужним боковим гілкуванням, має підвищену стійкість стручків до розтріскування. Завдяки більш пізнього дозрівання гібрид КУЛЬТУС КЛ оптимально підходить для посіву в парі з середньораннім по дозріванню гібридом Сальса КЛ.

ПІДГОТОВКА ГРУНТУ
Рівномірне забезпечення вологою в період вегетації ярого ріпаку є вирішальним фактором в його успішному вирощуванні. Виходячи з цього, системи що економлять вологу  підготовки грунту, завоювали належне становище в процесі виробництва ярого ріпаку.
Традиційною для його обробітку вважають зяблеву оранку на глибину 23-25 см. Навесні ж мінімізірують глибокі і часті обробки грунту з метою максимального збереження вологи.

ВНЕСЕННЯ ДОБРИВ
Залежно від рівня родючості грунту і попередника, ярому ріпаку орієнтовно необхідно з розрахунку на 1 га забезпечення - 100-160 кг калію, 40-60 кг фосфору і 80-90 кг азоту. Тому - доцільно провести посів ярого ріпаку з передпосівним внесенням комплексних добрив, наприклад нітроаммофоскі (N16P16K16) - 50-100 кг / га, а азот - у передпосівне внесення або у вигляді повного одноразового підживлення по вегетуючих рослинах. Ярий ріпак добре реагує на внесення мікродобрив і перш все боровмістних (150 - 300 г / га д.р.). Бор підвищує фертильність пилку, особливо за високих температур, тим самим підвищуючи кількість стручків на рослині. Такі підживлення проводять починаючи від фази стеблування, комбінуючи їх із ЗЗР.

НОРМА ВИСІВУ
Для гібридів - 60-80 рослин/м2, 1 посівна одиниця - на 3 га. Посів гібридів з такою нормою висіву дає можливість рослинам розвивати потужну кореневу систему, що забезпечує краще використання поживних речовин і перенесення ними стресів через засухи. При посіві на тиждень пізніше оптимального строку норма висіву повинна бути збільшена на 10-20 рослин на 1 м2, для того щоб забезпечити достатню кількість генеративних органів на одиницю площі.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Ярий ріпак Культус КЛ

  • Виробники LEMBKE NPZ
  • Наявність: Є в наявності

  • Ціна: 0грн.