• Абакус 12,5 %, мк.е. (10л)

Високоефективний стробілурин вмісний фунгіцид для контролю найнебезпечніших хвороб зернових колосових, кукурудзи, сої та цукрових буряків.

Переваги фунгіциду

 • Тривалий та надійний контроль широкого спектру хвороб зернових культур, кукурудзи, сої та цукрових буряків.
 • Застосовується як профілактично, так і у лікувальних цілях.
 • Забезпечує AgCelence® ефект:
  - пiдвищення врожайностi та якісних показників врожаю;
  - збільшення маси тисячі зернин;
  - пiдвищення iнтенсивностi фотосинтезу;
  - активізація нітрогеназної активності посівів;
  - пiдсилення стiйкостi рослин до стресових погодних умов.

Механізм дій

Абакус® підсилює фотосинтетичну активність рослин. У ході проведення численних вимірювань під час лабораторних і польових досліджень було виявлено збільшення щільності хлорофілу в листі рослин, які були оброблені препаратом Абакус®.

Висока концентрація хлорофілу означає посилення процесу фотосинтезу, що сприяє зв'язуванню більшої кількості вуглекислого газу, і як наслідок – інтенсивнішому утворенню вуглеводів. У підсумку це призводить до більшого виходу зернової маси (збільшення кількості зерен у колосі, збільшення маси тисячі зерен, тощо).

Ефекти AgCelence® від фунгіциду Абакус® на зернових культурах:

 • Збільшення концентрації хлорофілу у листі -> збільшення урожайності.
 • Активація роботи нітратредуктази -> ефективне використання азотних добрив.
 • Гальмування процесу синтезу етилену (гормону «старіння») -> підвищення стійкості до високої температури та нестачі вологи.

Властивості препарату

Абакус – це інноваційний фунгіцид, що відноситься до препаратів бренду AgCelence, застосування якого має комбіновану дію на рослини: ефективний контроль основних хвороб зернових (хвороби колосу та листя) доповнюють фізіологічні ефекти, які зменшують вплив стресових умов і сприяють оптимізації показників урожайності, що в цілому веде до збільшення врожаю і його якості.

Абакус підвищує життєздатність рослин, покращуючи стійкість до несприятливих факторів. Це дозволяє рослинам направляти свою енергію на продукування більшої кількості зерна. 

Рекомендації щодо застосування

 • Зернові: за умов оптимального вологозабезпечення найвища ефективність та еко-номічна віддача в посівах зернових колосових досягається за внесення по прапорце-вому листку (ВВСН 37–39). В умовах недостатнього зволоження оптимальною фазоювнесення буде початок – середина виходу рослин у трубку (ВВСН 32–35), колив ґрунті ще містяться достатні запаси продуктивної вологи.
 • Кукурудза: однократне застосування: у фазу 8–10 листкiв 1,5–1,75 л/га або у фазу по-чатку викидання волотi 1,5–1,75 л/га. Двократне застосування: 1-е у фазу 8–10 лист-кiв 1,5 л/га, 2-е у фазу початку викидання волотi 1,5 л/га.
 • Соя: однократне застосування: у фазу початку цвітіння, профілактично, нормавнесення 1,0–1,5 л/га. Двократне застосування: перше: у фазу бутонізації 0,75 л/га,друге: у фазу формування бобів 0,75 л/га. 

Сумісність з іншими препаратами: за необхідності може застосовуватись у баковихсумішах з іншими засобами захисту рослин (в окремих випадках необхідно проводититест на сумісність).

Строк очікування (днів до збору врожаю): пшениця озима та яра, ячмінь,кукурудза, цукрові буряки: 30 днів; соя: 40 днів.

Уникайте внесення фунгіциду за високих температур – вище +25 °С і низької вологостіповітря – нижче 40 % та коли рослини перебувають у стресі.

Норма витрати робочої рідини: 200–400 л/га.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Абакус 12,5 %, мк.е. (10л)

 • Виробники BASF
 • Наявність: Є в наявності

 • Ціна: 417грн.