• Адексар Плюс КЕ (2*10л)

Адексар СЕ Плюс – новий 3D-вимір у системі фунгіцидного захисту: контролює патогени, викорінює хвороби, стимулює розвиток рослин для досягнення вражаючих урожаїв.

Переваги препарату

  • Найпотужніший і довготривалий захисний ефект проти широкого спектра хвороб завдяки поєднанню інноваційних діючих речовин трьох різних хімічних класів.
  • Рівномірний розподіл по поверхні, миттєве проникнення та унікальна мобільність всередині рослини, що забезпечує захист усієї рослини й нових приростів.
  • Забезпечує AgCelence-ефекти, стимулювання процесів фотосинтезу та нітрогеназної активності посівів, підвищення стійкості до стресових умов (посуха, високі температури, нестабільний температурний режим тощо); запобігає передчасному старінню, подовжує період активної вегетації.
  • Зменшує втрати врожаю та підвищує його якість.

Механізм дії

Спосіб впливу на патогени - системний, контактний і трансламінарну.

  • Епоксіназол характеризується швидким проявом фунгіцидної ефекту, який триває до 6 тижнів. При холодній та вологій погоді його ефективність не знижується. Дія спрямована на порушення синтезу ергостерину гриба на клітинному рівні, що призводить до втрати цілісності клітинної мембрани і загибелі патогена в подальшому.
  • Піраклостробін перешкоджає росту грибного міцелію, пригнічує дихання патогена і призводить до втрати останнього можливості розмножуватися.
  • Ксеміум є новітньою розробкою, речовиною, яке відрізняється неймовірною мобільністю в тканинах рослини і здатністю довгий час після висихання і накопичення у восковому шарі продовжує виділяти активні молекули. Інгібуючи сукцинатдегідрогеназу, пригнічує дихання, як результат гриб втрачає джерела енергії і гине. Володіє відмінними липофильними і гідрофільними властивостями, тобто добре розчиняється в жирах і воді. Це сприяє високому поглинанню та швидкому переміщенню в тканинах культури.

Спектор дії

Застосовується на посівах пшениці та ячменю (як озимих видів, так і ярих). Забезпечує контроль іржі, борошнистої роси, піренофороз, септоріозу листя і колоса, церкоспорельоз, гельмінтоспоріозу і ринхоспоріозу. 

Рекомендації щодо застосування

За умов оптимального вологозабезпечення найвища ефективність та економічна віддача досягається за внесення по прапорцевому листку (ВВСН 37–39). В умовах недостатнього зволоження оптимальною фазою внесення буде початок – середина виходу рослин у трубку (ВВСН 32–35)

Уникайте використання фунгіциду за високих температур — вище +25°С і низької вологості повітря — нижче 40%. Не рекомендується використовувати за посушливих умов, коли рослини перебувають у стресі через низькі запаси продуктивної вологи в ґрунті.

За необхідності може застосовуватись у бакових сумішах з іншими засобами захисту рослин (в окремих випадках необхідно проводити тест на сумісність) 

Строки очікування перед виходом у поле для проведення ручних/механізованих робіт: 3 доби/7 діб. Строк очікування (днів до збору врожаю): пшениці та ячменю: 20 діб.

Норма витрати робочої рідини: 150–300 л/га

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Адексар Плюс КЕ (2*10л)

  • Виробники BASF
  • Наявність: Є в наявності

  • Ціна: 1037грн.