0
0
0

0грн.

Експедітор (1л)

  • Виробник: Syngenta
  • Модель:
  • Наявність: Є в наявності
0грн.
Ціна: 0грн.
Buy in one click
Enter the phone number and we will call you back

Поверхнево - активна речовина (ПАР) Експедитор (ПАР) Експедитор - поверхнево активна речовина, розроблене для підвищення ефективності застосування пестицидів на основі сульфонілсечовин для післясходового внесення.

(ПАР) Експедитор сприяє швидкому проникненню діючої речовини в листя і дозволяє застосовувати зменшені норми гербіцидів. Склад: 90% водний розчин, що містить етокосілат ізодецилового спирту (оксіетилен) Властивості: огнебезопасний нержавіюча нелетуч має низьку токсичність Безпечний для навколишнього середовища УВАГА: Препарат застосовується тільки в бакових сумішах з гербіцидами.

Перед застосуванням читайте інструкцію до застосування гербіциду і слідуйте інструкції. Механізм дії: (ПАР) Експедитор знижує поверхневий натяг розчину, забезпечує утворення плівки на поверхні рослин. Що прискорює проникнення активної речовини в рослин і сприяє кращому прилипанню препарату. Таким чином, ПАР підвищує швидкість дії і ефективність гербіциду.

При несприятливих погодних умовах сповільнюється ріст бур'янів і знижується ефективність змочування робочим розчином, застосування ПАР має велике значення. Рекомендації до застосування: Гербіциди Тітус 25 в.г., Мілагро 240 SC к.с., Базіс® 75 в.г., Таск 64® в.г., Карибу ® 50 з.п. і Хармоні ® 75 в.г. обов'язкове застосування (ПАР) Експедитор. Застосування (ПАР) Експедитор з гербіцидами на основі сульфонілсечовин підвищить ефективність їх дії. В наполовину заповнений водою бак обприскувача, при працюючій мішалці, додають гербіциди.

Потім перемішування зупиняють і додають (ПАР) Експедитор, після чого доливають воду до повного об'єму і знову включають перемішування. Норма витрати: Експедитор застосовується в кількості 0,1% (100 мл / 100 л води) при нормі витрати робочого розчину від 200 до 300 літрів на гектар.

При обробках з меншим обсягом робочого розчину слід використовувати 150 мл Експедитор на гектар.