• Сігнум 33,4%, в.г. (10*1кг)

Комбінований фунгіцид для захисту кісточкових культур, моркви та цибулі від комплексу основних хвороб, а також картоплі від альтернаріозу.

Переваги препарату

  • Висока бiологiчна ефективнiсть в боротьбi з усiма основними захворюваннями кiсточкових та овочевих культур. 
  • Вбудована система антирезистентності завдяки комбінації двох діючих речовин з різними механізмами дії. 
  • Тривала захисна та лікувальна дiя.
  • Позитивний вплив на якiсть і величину врожаю. 
  • Позитивний вплив на лежкість плодів та ягід пiсля збирання врожаю.

Механізм дії

При обробці частина діючої речовини боскалід залишається на поверхні рослини, інша проникає всередину, поширюється трансламінарну і по судинній системі листа акропетально.

Піраклостробін відноситься до нового покоління діючих речовин з групи стробілуринів. Піраклостробін взаємодіє з поверхнею рослин, поглинаючись восковим шаром листя і ягід, при цьому на поверхні рослини формуються міцно пов'язані запаси діючої речовини, завдяки чому забезпечується висока стійкість препарату до дії атмосферних опадів. Крім того, піраклостробін проникає в тканини рослини і володіє трансламінарну активністю, що також підвищує його ефективність.

Спектор дії

На плодових кісточкових продукт являє собою ефективне рішення для контролю найважливіших хвороб цих культур, а саме – ательнаріозу, моніліозу, коккомікозу, побуріння листя, борошнистої роси.

Профілактичні обробки фунгіцидом демонструють чудові результати в боротьбі із хворобами кісточкових культур. Фаза найбільшої сприйнятливості кісточкових до зараження збудником моніліозу грибам Monilinia laxa і Monilinia fruchtigena – це період цвітіння. 

Рекомендації щодо застосування

Препарат необхідно вносити в вегетаційний період для кращого впливу при перших ознаках зараження. Оптимальна температура +5 -25 С, швидкість вітру 3-4 м / с. Можна поєднувати з багатьма пестицидами, перед застосуванням рекомендується провести тест.

Терміни очікування перед виходом в поле для проведення ручних / механізованих робіт: 7 діб / 3 доби. Термін очікування (днів до збирання врожаю): персик, абрикос, вишня - 40 днів; черешня, морква - 30 днів; картопля, цибуля-ріпка - 20 днів.

Норма витрати робочої рідини: 1,0 – 1,25 кг/га (в залежності від культури, фази розвитку та віку насаджень).

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Сігнум 33,4%, в.г. (10*1кг)

  • Виробники BASF
  • Наявність: Є в наявності

  • Ціна: 1619грн.