• Барітон Супер 97,5 FS, TH

ЗАСТОСУВАННЯ

Продукт призначений для використання з дозуючими, гвинтовими та безперервними машинами. Озима пшениця-фузарна гангрена розсади, Снігова цвіль злаків і трав, смердючий пшениця. Озимий -тритикале, фузарійна гангрена з розсади, Снігова цвіль зі злаків і трав.

Озиме жито -фузаріозна гангрена розсади, Снігова цвіль злаків і трав Fusarium озимий ячмінь, розсада гангрена, Снігова цвіль зі злаків і трави, смуга ячмінного листа, пляма ячмінної сітки, ніж для обприскування ячменю, Максимальна / рекомендована доза для одноразового використання: 100 мл препарату / 100 кг насіння з додаванням - 400-800 мл води.

Максимальна кількість обробок протягом вегетації: 1 Примітка: обробка насіння препаратом запобігає захворюванню листя до кінця кущіння. МЕТОДИКА ПІДГОТОВКИ ТА ПІДГОТОВКИ ПІДВІСКИ На 100 кг зерна використовуйте 100 мл розчину і 400-800 мл води.

Енергійно струсіть вміст упаковки перед використанням. Складіть суспензію в окремому контейнері. Спочатку наповніть контейнер рекомендованою кількістю води, потім додайте правильну кількість засобу. Тільки тоді можна повільно і ретельно перемішати суспензію і вилити її в заправний бак, активувавши автоматичну мішалку. Обробіть зерно на механічних, безперервних, шнекових або періодичних машинах відповідно до інструкції до даної машини.


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Барітон Супер 97,5 FS, TH

  • Виробники BAYER
  • Наявність: Є в наявності

  • Ціна: 0грн.