0
0
0

0грн.

МайсТер 62%, в.г. (4*3кг)

(0)
  • Модель:
  • 390
  • Наявність: Out Of Stock
134грн.
Ціна: 134грн.

МЕХАНІЗМ ДІЇ ГЕРБІЦИДУ МАЙСТЕР 62 WG

Тифенсульфурон-метил — діюча речовина — належить до групи інгібіторів синтезу амінокислот. Поглинається зеленими частинами чутливих рослин та корінням, проникає до точок росту кореневої системи та листя, перешкоджаючи утворенню важливих амінокислот. Під діє ю препарату ріст чутливих бур'янів призупиняється вже за кілька годин після обробітку, хоча видимі ознаки ураження — хлороз, некроз — проявляються через 2–3 доби. Повне відмирання чутливих рослин відмічається через 10–20 днів після обробітку. Більш стійкі до дії препарату бур'яни або ті, що на момент застосування препарату знаходяться на більш пізніх фазах розвитку, призупиняють свій ріст і розвиток і не спричиняють конкуренції культурним рослинам. 

СПЕКТР ЧУТЛИВОСТІ БУР’ЯНІВ ЗА ВИКОРИСТАННЯ ГЕРБІЦИДУ

 Чутливі однорічні двосім'ядольні бур'яни: амброзія полинолиста, грицики звичайні, гібіскус трійчатий, види гірчаку, гірчиця польова, види жабрію, жовтозілля звичайне, зірочник середній, канатник Теофраста, кропива глуха, лутига розлога, лобода біла, види молочаю, мак дикий, види нетреби, портулак городній, редька дика, роман собачий, рутка лікарська, види ромашки, спориш звичайний, сухоребрик лікарський, талабан польовий, щавель (види), чорнобривці (види);

Середньочутливі бур'яни: осот польовий, осот жовтий, паслін чорний, підмаренник чіпкий, переліска однорічна, щириця лободоподібна;

Стійкі бур'яни: березка польова.

ЗАСТОСУВАННЯ ГЕРБІЦИДУ МАЙСТЕР 62 WG

Рекомендовано застосовувати на посівах зернової та кукурудзи на силос за її фази розвитку 3–7 листків та за фази розвитку однорічних двосім'ядольних бур'янів 3–5 листків, багаторічних коренепаросткових — фази розетки. Для досягнення максимального гербіцидного ефекту обробітки препаратом проводять за температурних умов від +5°С до +25°С. Інтервал між обробітками гербіцидом та фосфор- органічними препаратами повинен складати не менше 14 днів. Використання препарату на батьківських лініях кукурудзи, кукурудзи солодкої та кукурудзи на попкорн не рекомендовано. Очищенню обприскувача після проведення робіт потрібно приділити особливу увагу: ретельно промити бак, штанги, розпилювачі водою, після чого — двічі по 10 хвилин розчином аміаку (30 г на 100 л води) або розчином кристалічної соди (250 г на 100 л води), після чого — ще раз промити чистою водою.

Додаткові відомості про застосування: Гербіциди з діючою речовиною тифенсульфурон-метил (750 г/л) в боротьбі з однорічними двосім'ядольними бур'янами, в т.ч. стійкими до препаратів групи 2,4, зареєстровані в Україні для застосування на посівах пшениці озимої (15–20 г/га), пшениці, ячменю ярих (10–15 г/га), кукурудзи (10 г/га), сої (6–8 г/га ), льону (10–25 г/га). 

Строки виходу на оброблені ділянки: Для виконання механізованих робіт — через 3 доби.

НОРМА ВИТРАТИ РОБОЧОЇ РІДИНИ ГЕРБІЦИДУ

Витрата робочої рідини: 200–300 л/га

БАКОВІ СУМІШІ ТА СУМІСНІСТЬ ГЕРБІЦИДУ

Для приготування робочого розчину потрібно частково заповнити бак водою, при увімкненій мішалці додати препарат, потім додати сумісний гербіцид; долити необхідну кількість води та ретельно перемішати, знову увімкнути мішалку. В кожному конкретному випадку при використанні бакової суміші бажано пересвідчитися в фізико-хімічній сумісності компонентів та її фітотоксичності до культури. 

ПІСЛЯДІЯ ГЕРБІЦИДУ МАЙСТЕР 62 WG

Обмежень в сівозміні після застосування препарату немає. При потребі пересів можна проводити лише зерновими культурами або кукурудзою через місяць після обробітку. 

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.