• Мілонга (2*10л)

Переваги гербіциду Мілонга

  • контроль широкого спектра однорічних дводольних та злакових бур’янів
  • тривалий період захисту (8 - 10 тижнів)
  • широке вікно застосування на кукурудзі
  • висока селективність
  • можливість використання на селекційних ділянках
  • контроль усього спектра бур’янів, включаючи види з пізніми термінами проростання, у комбінації зі страховим гербіцидом
  • можливість гнучкого застосування у різних типах сівозмін

Призначення

До- та післясходовий системний гербіцид ґрунтової та листкової дії для контролю широкого спектра однорічних злакових та дводольних бур’янів у посівах соняшнику, кукурудзи, сорго та сої.

Характеристика діючих речовин: S-метолахлор належить до хімічного класу хлорацетамідів, тербутилазин – до триазинів.

Спектр дії: понад 90 видів дводольних бур’янів, серед яких: амброзія полинолиста, гірчак (види), гірчиця  польова, зірочник середній, лобода біла, осот польовий, жабрій (види), редька дика, ромашка (види), паслін чорний, галінсога дрібноквіткова, щириця (види) та ін. Злакові: просо куряче, мишій, пальчатка та ін.

Механізм дії гербіциду Мілонга

діючі речовини препарату блокують процес проростання бур’янів. S-метолахлор діє комплексно: спричинює гальмування біосинтезу ліпідів та жирних кислот, флавоноїдів та протеїну, що викликає інгібування сіркогідрилумістних біомолекул і ацетилкоферменту А. Такий механізм дії стримує розвиток стійкості бур’янівдо гербіциду. Тербутилазин інгібує транспортелектронів у фотосистемі ІІ в процесі фотосинтезу.

Мілонга® діє системно, швидко проникає у рослини бур’янів та зупиняє їх ріст. У ґрунті препарат проникає через сім’ядолі у дводольних та колеоптиль у злакових бур’янів; у бур’яни, що вегетують, препарат проникає через коріння та листя, спричинюючи їх загибель.

Швидкість та симптоми впливу:

при обробці ґрунту до сходів чутливі види бур’янів не проростають або з’являються нежиттєздатні сходи з вираженими ознаками хлорозу чинекрозу листя. При внесенні препарату після сходів бур’янів вони швидко зупиняють ріст таприпиняють конкурувати з культурою. Повназагибель чутливих дводольних видів настає протягом 10 - 20 днів.

Рекомендації щодо застосування

На соняшнику і сої Мілонгу® вносять способом обприскування ґрунту до сходів культури, на кукурудзі і сорго проводять обробку ґрунту до сівби, після сівби до сходів або після сходівкультури до фази 3 - 5 листків. Застосовувати препарат слід за температури – понад +10 °С.

У зв’язку з високою селективністю Мілонги® його можна застосовувати до фази 3 - 5 листків кукурудзи, але обов’язково орієнтуватись на фазу розвитку бур’янів – не можна допускатипереростання злаковими та дводольнимибур’янами фази понад 2 листків. У випадку обприскування ґрунту до сівби культури за наявності ґрунтової посухи для досягнення кращої дії препарат рекомендується вносити під передпосівну культивацію, але не глибше ніж на 5 см. За післясходового застосування слід обробляти посіви у фазу сім’ядолі – дві пари справжніх листків у дводольних бур’янів, та до фази трьох листків у злакових бур’янів. На важких ґрунтах або ґрунтах із високим вмістом гумусу слід застосовувати максимальні норми витрати Мілонги® В умовах посушливої весни також рекомендується вносити максимальну норму гербіциду. На легких ґрунтах із низьким запасом гумусу у шарі 0 - 20 см необхідно знизити норму витрати препарату до 3 л/га.

Якщо при досходовому застосуванні гербіциду випали незначні опади після обробки або під час обробки, то у цьому випадку ефективність препарату не знижується.

Фітотоксичність:

за умови дотримання регламентів застосування ризик виникнення фітотоксичності відсутній.

Можливість виникнення резистентності: відсутня за умови строгого дотримання рекомендацій.

Важливо: препарат Мілонга® потрібно зберігати при температурі від 0 до +35 °С.

Обмеження у сівозміні

у разі пересіву оброблених площ не можна сіяти зернові, ріпак, гірчицю, цукрові буряки. Восени після збирання культури без обробки ґрунту не можна сіяти зернові, ріпак, гірчицю.

Сумісність гербіциду Мілонга

якщо злакові бур’яни досягли фази трьох і більше листків або в посівах присутні багаторічні злакові бур’яни, а дводольні знаходяться в оптимальній

для проведення обробки фазі, для поліпшення ефективності можна додати до Мілонги®: Дублон 1,25 л/га в суміші з ПАР Ад’ю, 0,2 л/га. У разі переростання дводольних бур’янів і відсутності сходів злакових (або вони в оптимальній для проведення обробки фазі) можна збільшити ефективність проти дводольних бур’янів за рахунок бакової суміші Мілонги® з Балериною®, 0,3 - 0,5 л/га, Егідою®, 015 - 0,35 л/га. При змішаній забур’яненості полів оптимально використовувати бакову суміш Мілонга® + Дублон Голд®, 70 г/га + ПАР Ад’ю (0,1 %-ий розчин).

Витрата робочої рідини: 200 - 400 л/га.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Мілонга (2*10л)

  • Виробники AVGUST
  • Наявність: Є в наявності

  • Ціна: 202грн.