0
0
0

0грн.

Пілот 70%, в.с.к. (2*10л)

(0)
  • Модель:
  • 478
  • Наявність: Out Of Stock
125грн.
Ціна: 125грн.

ПЕРЕВАГИ ГЕРБІЦИДУ ПІЛОТ

  • толерантність культури у всіх фазах вирощування;
  • знищення перерослої лободи білої;
  • дія на бур'яни через коріння і листки.

СПЕКТР ЧУТЛИВОСТІ БУР’ЯНІВ ЗА ВИКОРИСТАННЯ ГЕРБІЦИДУ

чутливі до Пілоту: вероніка (види), галінсога дрібноквіткова, гірчак (види), гірчиця польова, сухоребрик (види), кучерявець Софії, рутка лікарська, зірочник середній, капуста польова, кохія вінична, жовтозілля звичайне, лутига (види), лобода (види), грицики звичайні, паслін чорний, жабрій (види), підмаренник чіпкий, портулак городній, ромашка (види), редька дика, пальчатка кров'яна, триреберник непахучий, щириця (види), глуха кропива пурпурова, талабан польовий, фіалка польова.

МЕХАНІЗМ ДІЇ ГЕРБІЦИДУ

пригнічує однорічні дводольні бур'яни на ранніх стадіях їхнього розвитку, проникаючи через коріння і листки, та порушує фотосинтез у бур'янів.

ШВИДКІСТЬ ДІЇ ГЕРБІЦИДУ ПІЛОТ

бур'яни гинуть у момент проростання за досходового чи протягом декількох тижнів - за післясходового застосування. Оскільки Пілот проникає в рослини переважно через коріння, його використання дає змогу затримувати появу другої «хвилі» бур'янів.

ПЕРІОД ЗАХИСНОЇ ДІЇ ГЕРБІЦИДУ

препарат забезпечує захист культури на строк від 3 до 12 тижнів залежно від погодних умов і ступеня окультуреності поля (запасів насіння бур'янів у  рунті, їхнього видового різноманіття).

ЗАСТОСУВАННЯ ГЕРБІЦИДУ

Пілот зареєстрований для використання на посівах цукрових буряків. Препарат можна вносити до сівби, до появи сходів і після сходів культури. Ефективне також почасткове (двократне) обприскування у нормі витрати від 1 - 1,5 до 2 л/га.

Оптимальна температура повітря для внесення - не нижче 5 і не вище 25°С. Не рекомендується обприскувати посіви цукрових буряків, ослаблені впливом приморозків, спеки, шкідників.

Не слід обробляти посіви менш ніж за 6 год до випадання дощу чи за сильної роси.

ПРИГОТУВАННЯ РОБОЧОГО РОЗЧИНУ ГЕРБІЦИДУ

бак обприскувача заповнити на 1/4 об'єму водою, за ввімкненої мішалки додати відміряну кількість препарату, потім заповнити обприскувач до потрібного об'єму з одночасним перемішуванням. Обприскування проводити за постійно ввімкненої мішалки для забезпечення однорідності робочого розчину.

БАКОВІ СУМІШІ ТА СУМІСНІСТЬ ГЕРБІЦИДУ

Змішувати препарати під час приготування бакової суміші потрібно в такій послідовності: ЗП (у водорозчинних пакетах) → ЗП → ВГ → КС → СЕ → КЕ (МЕ) → РГ → РК → ПАР. Кожний наступний компонент додають після повного розчинення попереднього.

НОРМА ВИТРАТИ РОБОЧОЇ РІДИНИ ГЕРБІЦИДУ

200 - 300 л/га.

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.