• Плуггєр, ВГ (20*0,3кг)

ПЕРЕВАГИ ГЕРБІЦИДУ ПЛУГГЄР

  • широкий спектр дії проти дводольних бур'янів;
  • ефективний проти осоту рожевого та жовтого;
  • широке «вікно» застосування;
  • відсутність ризику післядії;
  • економічність гербіцидної обробки.

МЕХАНІЗМ ДІЇ ГЕРБІЦИДУ

діючі речовини препарату блокують утворення ферменту ацетолактатсинтази, що бере участь у синтезі незамінних амінокислот. Гербіцид володіє системною дією, поглинається через листки та коріння, швидко переміщується в бур'янах, зупиняючи їх ріст.

ШВИДКІСТЬ ДІЇ ГЕРБІЦИДУ ПЛУГГЄР

Плуггєр швидко проникає через листки та переміщується по всій рослині. Ріст чутливих бур'янів зупиняється через декілька годин після обприскування. Швидкість прояву затримки росту залежить від погодних умов у момент обробки (вологість, температура), видового складу бур'янів та фази їх розвитку (молоді рослини більш чутливі до гербіциду). Через 1 - 3 тижні після обробки листки бур'янів стають хлоротичними, точка росту гине; через 2 - 3 тижні спостерігається повна їх загибель.

СПЕКТР ЧУТЛИВОСТІ БУР’ЯНІВ ЗА ВИКОРИСТАННЯ ГЕРБІЦИДУ

Плуггєр високоефективний проти багатьох видів однорічних та багаторічних дводольних бур'янів, серед яких: амброзія полинолиста (сходи), комеліна звичайна, вероніка (види), герань (види), гірчак (види), горошок волохатий, гірчиця польова та чорна, грабельки звичайні, гречка татарська, сухоребрик (види), кучерявець Софії, червець однорічний, жовтушник лакфіольний, зірочник середній, капуста польова, кропива жалка, жовтозілля звичайне, жовтець польовий, лобода біла, злинка канадська, кульбаба лікарська, осот (види), грицики звичайні, жабрій (види), соняшник смітний, роман польовий, редька дика, ромашка (види), скереда покрівельна, щавель кучерявий, щириця звичайна, хориспора ніжна, фіалка польова, кропива глуха пурпурова, талабан польовий та інші. Препарат діє як на бур'яни, що ростуть, так і на ті, що проростають на момент обробки.

ВИНЕКНЕННЯ РЕЗИСТЕНТНОСТІ ГЕРБІЦИДУ

для запобігання виникненню резистентності до сульфонілсечовин рекомендується використовувати гербіциди з різним механізмом дії, чергувати застосування препаратів, а також застосовувати комбіновані гербіциди.

ФІТОТОКСИЧНІСТЬ ГЕРБІЦИДУ ПЛУГГЄР

препарат не завдає шкоди зерновим колосовим культурам при дотриманні регламентів застосування.

НОРМА ВИТРАТИ РОБОЧОЇ РІДИНИ ГЕРБІЦИДУ

200 - 300 л/га.

ЗАСТОСУВАННЯ ГЕРБІЦИДУ

однорічні дводольні бур'яни найбільш чутливі на стадії 2 - 4 листків, багаторічні - в фазі розетки. При виборі строку обприскування краще орієнтуватися на стадію розвитку бур'янів, а не культури. При дуже сильному забур'яненні та густому стеблестої культури слід використовувати максимальний об'єм робочої рідини. Якщо рослини мокрі від роси чи дощу, а також якщо протягом 3 годин після обробки очікується дощ, то застосовувати гербіцид не рекомендується.

За високої чисельності та наявності проблемних бур'янів чи у випадку зрідженості посівів, а також у жарку та суху погоду для підсилення гербіцидного ефекту Плуггєр слід застосовувати разом з ПАР Ад'ю, який покращує змочування бур'янів робочою рідиною та суттєво збільшить гербіцидний ефект препарату. Норма витрати препарату Ад'ю - 0,2 л/га.

Для захисту посівів пшениці озимої від широкого спектру однорічних злакових та дводольних, а також деяких багаторічних дводольних бур'янів рекомендується осіннє внесення бакової суміші гербіциду Плуггєр (0,02 кг/га) та гербіциду лазурит (0,25 кг/га), від фази 3 листка культури до середини кущення. Бакова суміш Плуггєр + лазурит  контролює бур'яни не лише восени, а й продовжує свою дію навесні на бур'яни, що проростають. Висока ефективність зберігається до збирання урожаю культури.

ПРИГОТУВАННЯ РОБОЧОГО РОЗЧИНУ ГЕРБІЦИДУ

робочий розчин готують безпосередньо перед обприскуванням. Спочатку рекомендується зробити маточний розчин з концентрацією препарату не більше 3%. Для приготування 3%-ого маточного розчину об'ємом 10 л проводять наступні операції: до 1 л води (температура 15 - 30°С) при постійному перемішуванні додають 300 г препарату, отриману суміш продовжують змішувати протягом 10 хв, потім об'єм доводять до 10 л та продовжують перемішувати протягом 5 хв до одержання однорідної суміші. Далі бак обприскувача наповнюють приблизно наполовину водою, вливають у нього маточний розчин гербіциду, доливають водою до повного об'єму, при постійно увімкненій гідравлічній мішалці. При цьому змивають водою декілька разів ємкість, в якій готувався маточний розчин.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Плуггєр, ВГ (20*0,3кг)

  • Виробники AVGUST
  • Наявність: Є в наявності

  • Ціна: 4306грн.