• Торнадо 500, р.к. (2*10л)

МЕХАНІЗМ ДІЇ ГЕРБІЦИДУ ТОРНАДО 500

Його значно частіше застосовують для обробки сільськогосподарських полів, в порівнянні з іншими подібними гербіцидами.
Препарат має властивість швидкого проникнення в рослину і рівномірного розподіл по всьому організму і кореневої системи, що сприяє повному знищенню обробленого рослини, а ціна його зовсім не висока. Гербіцид проявляє суцільне вплив і системний вплив проти однорічних і багаторічних бур'янів для садів і виноградників, а також на ділянках при садибі. Він неймовірно ефективно бореться з пирієм повзучим, свінороем, рогозом, берізкою, бодяком, очеретом.
Повне проникнення робочого розчину, а саме чинного компонента відбувається вже через 2-3 години після обробки. Перші видимі результати починають проявлятися вже через 7-10 днів після обробки, після чого спостерігається поступове зів'янення стебел і пожовтіння рослини. Уже після закінчення 2-3 тижнів після обприскування бур'янів, спостерігається їх повне викорінення, причому період дії залежить безпосередньо від погодних умов.
Повне розкладання гербіциду Торнадо, який продається в Україні, спостерігається після 1 місяця, але він не несе шкоди рослинам і грунті. Це дозволяє виробляти висаджування сільськогосподарських рослин на ділянки, що піддавалися обробці вже через 2-4 дні після застосування препарату.
Для обробки препаратом використовуються ділянки, не тільки ті, які належать сільському господарству. Це можуть бути і території, які підпадають під лінії електропередач, яких повно в Києві, промислові ділянки, залізничні насипи, аеродроми.

ЗАСТОСУВАННЯ ГЕРБІЦИДУ

Якщо обробка ділянки проводиться методом земного обприскування для в боротьбі з бур'янами в період їх вегетації, то норма розтрат робочого розчину становить 100-200 л / га. Якщо обробка проводиться авіаційним розпиленням ділянки проти бур'янів, то норма становить 25-50 л / га.
Проти однорічних злакових бур'янів дуже рекомендується купити сильнодіючий Торнадо, обробка відбувається в період їх виходу в трубку, при зростанні від 5 см. Якщо викорінилися багаторічні бур'яни - то висота бур'яном повинна бути від 10-20 см у висоту і мати не менше ніж 5 справжніх листків. Однорічні дводольні бур'яни обробляються в період від появи 2-х листочків і до цвітіння. Для викорінення багаторічних дводольних бур'янів - в період формування бутонів і цвітіння.
Найбільш ефективне застосування препарату спостерігається в період активного розростання бур'янів.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Торнадо 500, р.к. (2*10л)

  • Виробники AVGUST
  • Наявність: Є в наявності

  • Ціна: 0грн.