• Торнадо 540 р.к. (2*10л)
Нищівний проти бур’янів!

Універсальний гербіцид суцільної дії та десикант із підвищеним вмістом гліфосату

Культури
Горох
Землі несільськогосподарського користування
Кукурудза
Пари
Площі, призначені під посіви різних сільськогосподарських культур
Ріпак озимий
Ріпак ярий
Соняшник
Соя
Діючі речовини
калійна сіль гліфосату кислоти, 662 г/л у кислотному еквіваленті - 540 г/л
Препаративна форма
розчинний концентрат
Упаковка
каністра 10 л

Переваги препарату:

  • більша кількість діючої речовини у препаративній формі
  • знищення практично всіх видів дводольних і злакових бур’янів
  • можливість використання в якості десиканта на соняшнику
  • безпечність застосування у сівозміні

Призначення:

системний гербіцид суцільної дії для контролю однорічних та багаторічних дводольних і злакових бур’янів; десикант соняшнику, кукурудзи, ріпаку, сої, гороху.

Характеристика діючої речовини:

гліфосат належить до класу фосфорорганічних сполук та володіє системною дією.

Спектр дії:

усі однорічні та багаторічні злакові й дводольні бур’яни, включаючи злісні види (пирій повзучий, осот рожевий, березка польова, свинорий пальчастий та ін.). Стійкі до гліфосату – генно-інженерні сорти сої та інших культур.

Механізм дії:

препарат проникає у рослини через листя та інші зелені частини і переноситься до всіх органів бур’янів, досягаючи кореневої системи. Блокує синтез ароматичних амінокислот, що призводить до ураження точок росту та до повного відмирання надземних та підземних органів. На насіння не діє.

Швидкість та симптоми впливу:

залежно від активності росту бур’янів та погодних умов у період обробки видимі симптоми гербіцидної дії на однорічні бур’яни стають помітними приблизно через 5 днів, на багаторічні – через 7 - 10 і більше днів після обприскування. Повна загибель бур’янів настає приблизно через 3 – 4 тижні після обробки. За несприятливих погодних умов (холод, посуха, опади) дія гербіциду може уповільнюватись. Симптоми дії проявляються у вигляді пожовтіння, потім – побуріння рослин, всихання листя. Пізніше відбувається відмирання стебел, підземних пагонів, коріння та кореневищ.

Період захисної дії:

препарат перешкоджає відростанню багаторічних бур’янів із коренів та кореневих відростків протягом всього вегетаційного періоду та триваліше, залежно від норми витрати, але не придушує проростання рослин із насіння. Захисна дія проти бур’янів зберігається до появи нової «хвилі» проростків.

Можливість виникнення резистентності:

можлива у окремих видів бур’янів (амарантові, редька дика, злинка канадська, амброзія трироздільна, амброзія полинолиста, тонконіг лучний, види пажитниці, гумай, види плоскухи) при тривалому застосуванні препарату на одному і тому ж місці. Для запобігання появи резистентності слід чергувати застосування  гербіцидів з різним механізмом дії та обробляти сільськогосподарські культури у сівозміні.

Особливості застосування:

однорічні злакові бур’яни найбільш уразливі за висоти понад 5 см до виходу в трубку, багаторічні злакові – при наявності не менше 5 - 6 листків та за висоти 10 - 20 см, однорічні дводольні – починаючи зі стадії двох листків та до цвітіння, багаторічні дводольні – у фазу розетки до бутонізації та цвітіння (види осоту – у фазу розетки 10 - 20 см (у діаметрі), гірчак – у фазу розетки – стеблування, березка – у фазу розетки 10 - 12 см).

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Торнадо 540 р.к. (2*10л)

  • Виробники AVGUST
  • Наявність: Є в наявності

  • Ціна: 0грн.