0
0
0

0грн.

Шарпей м.е. (4*5л)

(0)
  • Модель:
  • 492
  • Наявність: Out Of Stock
119грн.
Ціна: 119грн.

ЗАСТОСУВАННЯ ІНСЕКТИЦИДУ ШАРПЕЙ

Дуже швидко пригнічує шкідників на будь-якій стадії розвитку.
Володіє контактним і кишковим дією на шкідливих комах.
Застосовується практично на всіх найважливіших сільськогосподарських культурах, а таже на лікарських рослинах і в лісових насадженнях.
Дозволений до використання в захищеному грунті.
Завдяки новітній препаративної формі більш стійкий до впливу високих температур.
Застосовується в низьких нормах витрати, тому економічний і вигідний.
Препаративна форма: мікроемульсія, що містить 250 г / л циперметрину.
Характеристика діючої речовини: циперметрин належить до групи синтетичних піретроїдів і володіє швидким контактно-кишковим дією.

Шарпей діє на нервову систему шкідливих комах. У 10-15 Перебіг хв після обробки вони перестають пересуватися, а потім протягом 1,5-2 ч гинуть в результаті загального паралічу всіх органів. Крім того, препарат здатний порушувати відкладання яєць у імаго і харчування у личинок.
Тривалість захисної дії, в залежності від виду шкідника, стадії його розвитку і погодних умов становить від 7 до 14 днів.
Шарпей використовують для обприскування рослин в період вегетації при появі шкідників. За сезон проводять від 1 до 4 обробок.
Інсектицид Шарпей можна змішувати з іншими пестицидами, за винятком дають лужну реакцію середовища. Змішувати препарати в воді бака обприскувача треба в такому порядку: СП ⇒ ТСК або СК ⇒ ВР ⇒ Шарпей ⇒ КЕ. Кожен наступний компонент додається після повного розчинення попереднього. Робочий розчин повинен бути використаний протягом декількох годин після приготування.
Витрата робочої рідини: Для польових культур - 300-400 л / га, садів - 1000-1500, виноградників - 800-1000 л / га.

Зберігати інсектицид Шарпей потрібно в складських приміщеннях, призначених для пестицидів, при температурі від мінус 12 до плюс 40 ° С.

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.