• Нопасаран (2*10л)

Переваги препарату

  • Підвищення врожайності (завдяки високій ефективності у боротьбі з усіма однорічними бур'янами).
  • Покращення якості насіння ріпаку (контроль бур’янів, які впливають на вміст глюкозинолатів та домішок).
  • Зручність та простота застосування (одна обробка після сходів, гнучкість у строках).

Механізм дії

Діючі речовини гербіциду для ріпаку проникають в бур'яни як через пагони і листя, так і через кореневу систему з ґрунту. Потім транспортуються по флоемі та ксилемі до точок росту (системно), де порушують процес синтезу амінокислот, викликаючи загибель бур’янів. Ефективність, тривалість і спектр дії гербіциду Нопасаран сповна достатні для надійного захисту посівів ріпаку від бур’янів протягом всього вегетаційного періоду. Наявність двох діючих речовин різних хімічних класів є гарантією контролю бур’янів.

Рекомендації щодо застосування

Більшість сільськогосподапських культур, в т.ч. звичайні сорти та гібриди ріпаку високочутливі до дії гербіциду. Внесення препарату на посівах цих культур може викликати їх сильне пригнічення або повну загибель. Щоб уникнути пошкодження подальших культур через залишки гербіциду в обприскувачі, після обробки необхідно ретельно промити бак і всі вузли. Застосувати лише з прилипачем МЕТОЛАТ (поставляється в комплекті)!

Для визначення часу проведення обробки краще керуватися стадіями розвитку бур’янів, а не ріпаку: Нопасаран слід застосовувати в початковий період активного росту бур’янів, бур’яни не повинні переростати фазу 1 – 4 справжніх листки. При вказаних фазах розвитку бур’янів ріпак, як правило, знаходиться в стадіях від двох до шести справжніх листків. Гербіцид Нопасаран застосовувати лише на гібридах ріпаку бренду Clearfield.

Норма витрати робочої рідини: 200–350 л/га.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Нопасаран (2*10л)

  • Виробники BASF
  • Наявність: Є в наявності

  • Ціна: 656грн.