• Ол Кліар Екстра (4*5л)

Опис

Високотехнологічний засіб для комплексного очищення обприскувачів

  • Нейтралізує, зв’язує та очищує залишки сульфонілсечовин та інших небезпечних гербіцидів
  • Розчиняє, зв’язує та очищує відкладення та маслянистий наліт, що утворюється в баку оприскувача, шлангах, фільтрах та форсунках
  • Забезпечує повноцінне очищення обприскувача при переході з однієї культури на іншу, та для міжсезонної консервації 

Ол Кліар™ Екстра — універсальна, високотехнологічна рідина для комплексного очищення обприскувача

Ол Кліар™ Екстра – спеціалізований продукт для очищення обприскувача від компанії Дюпон, призначений для усунення залишків сульфонілсечовинних гербіцидів.

Ол Кліар™ Екстра – збалансована рідинна формуляція, що містить у своєму складі секвестранти, сурфактанти та інші допоміжні речовини.

Ол Кліар™ Екстра ефективно нейтралізує залишки сульфонілсечовин, а також таких діючих речовин, як гліфосат, паракват, атразин, мекопроп та ін.

Відмінна ефективність Ол Кліар™ Екстра перевірена і доведена на великій кількості старих і нових пестицидів. Продукт широко використовується в країнах Західної Європи

Пошкодження чутливих культур

-„ Виробники часто недооцінюють або взагалі ігнорують спеціалізовані засоби для очищення обприскувачів, сподіваючись, що ретельне промивання водою або простими миючими засобами є достатнім для усунення залишків пестицидів. У більшості випадків, однак, просте промивання зі стандартними засобами не є достатнім. 

-„ В результаті недостатньо якісного промивання невеликі кількості діючих речовин пестицидів залишаються в оприскувачі, проте цих невеликих залишків достатньо, щоб серйозно
пошкодити наступну, сприйнятливу культуру, чи навіть знищити її.

Механізм дії

Ол Кліар™ Екстра є унікальним поєднанням речовин, які нейтралізують залишки засобів захисту рослин та зменшують поверхневий натяг розчину і дозволяють проникнути в щілини і важкодоступні місця обприскувача.

Діючі речовини Ол Кліар™ Екстра втягують залишки пестицидів у розчин. Коли поверхнево-активні речовини вступають в контакт з липкими залишками, вони розкладають залишки на частини для кращого видалення та піднімають їх з поверхні бака.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Ол Кліар Екстра (4*5л)

  • Виробники FMC
  • Наявність: Є в наявності

  • Ціна: 0грн.