• Оракул Біоцинк в.р. (20л)

ОРАКУЛ® Біоцинк - концентроване мікродобриво для позакореневого підживлення польових, овочевих і багаторічних культур в формі біологічного хелату.

ОРАКУЛ® Біоцинк - Високочисте мікродобриво, не містить баластних добавок, тому не викликає опіків листя. Ефективно ліквідує дефіцит цинку в рослинах. Повністю засвоюється через листову поверхню рослин

Цинк входить до складу активних центрів ферментів, бере безпосередню участь у синтезі хлорофілу. Вплив цинку на ріст рослин здійснюється шляхом контролю синтезу амінокислоти триптофану, яка є попередником ауксина - регулятора росту. Цинк регулює синтез білка, завдяки його впливу на метаболізм нуклеїнових кислот і зокрема РНК.

При достатньому харчуванні цинком і різкій зміні температури повітря, дихання рослин менше піддається перепадам. Це є однією з причин жаро- і морозостійкості рослин.

Цинк позитивно впливає на фотосинтез і процеси фосфорилювання, тобто на вуглеводний обмін. Присутність цинку - це необхідна умова для синтезу вуглеводів в клітинах. При нестачі цинку в листках і коренях рослин накопичуються фенольні сполуки, фітостероли або лецитину, зменшується вміст крохмалю.

Найбільшу потребу в цинку відчувають кукурудза, льон, виноград, плодові, зернобобові, цукрові буряки, соняшник, цибуля, картопля, капуста і огірки.

Симптоми нестачі цинку розвиваються по всій рослині або локалізовані на старих нижніх листках. Спочатку на листках нижніх і середніх ярусів, а потім і на всіх листках рослини з'являються плями сіро-бурого і пурпурного кольору. Тканини таких ділянок відмирають. Молоде листя ненормально дрібні і покриті жовтими плямами або рівномірно хлоротичні, приймають злегка вертикальне положення. Краї листя можуть закручуватися вгору. Коренева система слабо розвинена, побурілу. Стебла тонкі. Різко порушується зростання междоузлий, утворюються низькорослі рослини. Листя дуже вузькі і закручені у вигляді спіралі. При цинковій голодуванні закладається мало плодових бруньок, виявляється негативний вплив на освіту насіння.

Недолік цинку найчастіше спостерігається на піщаних, супіщаних, а також карбонатних грунтах. Потреба в цинку сильно підвищується при високих температурах повітря.

При застосуванні ОРАКУЛ® Біоцинк відбувається зниження ураження рослин грибковими захворюваннями, підвищується цукристість плодових і ягідних культур. Підвищується засухо-, жаро- і холодостійкість рослин.

Препарат містить високу концентрацію іонів цинку, що забезпечує зменшення доз внесення та відповідно витрат на гектар. До складу препарату входять також амінокислоти, які сприймаються клітинами як природне джерело органічного азоту, тому ОРАКУЛ® Біоцинк дуже швидко засвоюється листям та усуває захворювання, викликані дефіцитом цинку.

За рахунок безпосереднього застосування амінокислот скорочуються енергетичні витрати, які рослини витрачають на виробництво білків.

Тому ОРАКУЛ® Біоцинк підвищує в'язкість протоплазми, осмотичний тиск, покращує водоутримуючу здатність тканин рослин.

У складі препарату композиція цинк + сірка регулює зростання вегетативної маси і пригнічує грибкові захворювання. Азот в ОРАКУЛ® Біоцинк знаходиться в аміачної і амідній формі, які покращують розвиток коренів.

Мікродобриво перебувати в рідкому стані і готове до негайного застосування. При дотриманні умов зберігання не кристалізується, застосовується в широкому діапазоні температур, починаючи з + 5 ° С.
ОРАКУЛ® Біоцинк можна використовувати в будь-якій воді. У жорсткій воді діюча речовина не вступає у взаємодію з солями жорсткості (кальцію і магнію), тому немає небезпеки утворення сульфату кальцію (гіпсу), який може привести до виходу з ладу обприскувальну техніки.
ОРАКУЛ® Біоцинк робить сильний фізіологічний вплив на рослини, яке:
підсилює розвиток коренів і регулює зростання вегетативної маси;
стабілізує синтез хлорофілу, білка і вуглеводів в клітинах;
прискорює темпи утворення хлорофілу, запобігає руйнуванню хлоропластів, що робить фотосинтез максимально ефективним;
підвищує посухо-, жаро- і морозостійкість рослин;
знижує ураженість рослин грибковими захворюваннями;
підвищує цукристість плодових і ягідних культур.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Оракул Біоцинк в.р. (20л)

  • Виробники Долина
  • Наявність: Є в наявності

  • Ціна: 0грн.