0
0
0

0грн.

Оракул Коламін Бор в.р. (1л)

(0)
  • Модель:
  • 337
  • Наявність: Out Of Stock
0грн.
Ціна: 0грн.

ОРАКУЛ® коламін бор (колофермін) - концентроване борне мікродобриво в органічній (легкозасвоюваній) формі для позакореневого підживлення картоплі, овочів, винограду, плодових і ягідних культур нормою 20-30 мл на 10 л води.
екологічно чисте мікродобриво, яке ефективно ліквідує дефіцит бору в рослинах;
стимулює проростання пилку, покращує процеси запилення квіток і утворення зав'язі;
підсилює розвиток репродуктивних органів;
викликає інтенсивне засвоєння рослинами вологи з ґрунту;
підвищує посухостійкість рослин на 20%;
знижує осипання зав'язі і підвищує плодоутворення;
сприяє накопиченню цукрів у плодах і коренеплодах, підвищує крохмальних картоплі.Застосування мікродобрива ОРАКУЛ® коламін бор допоможе як усунути симптоми борного голодування, так і попередити їх появу.

Сумісність: ОРАКУЛ® коламін бор комбінується з гербіцидами, інсектицидами, фунгіцидами та біопрепаратами. Перед застосуванням необхідно перевірити на сумісність з препаратами в баковій суміші.

Зверніть увагу:

Мікродобриво знаходиться в рідкому стані і готове до безпосереднього застосування. При дотриманні умов зберігання не кристалізується, застосовується в широкому діапазоні температур, починаючи від + 5 ° С.

Щоб уникнути опіків листкової поверхні і плодів, не слід вносити препарати в період високих температур повітря. Для отримання максимального ефекту підгодівлю краще проводити у вечірній час (при температурі не вище + 25 ° С).

Не рекомендується обробляти рослини в період цвітіння.

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.