• ПАР Вопро Вет (4*5л)

Діюча речовина: етоксильований гептаметілтрісілоксан, 840 г / л

Препаративна форма: розчинний концентрат

Застосовується з метою поліпшення змочування і збільшення площі покриття обприскуваної поверхні робочим розчином за рахунок надзвичайного зниження поверхневого натягу водних розчинів. Завдяки цьому пестицид краще утримується на поверхні рослини, а також краще поглинається рослиною, при цьому посилюється ефективність дії на рослини бур'янів. В окремих випадках це дозволяє істотно зменшити норму витрати пестициду на одиницю посівної площі.

Механізм дії: Сприяє посиленню ефективності дії пестицидів при застосуванні в бакових сумішах.

Переваги препарату

  • Сприяє посиленню ефективності дії пестицидів при застосуванні в бакових сумішах.
  • Пестицид краще утримується на поверхні рослини, а також краще поглинається рослиною, при цьому посилюється ефективність дії на рослини бур’янів.

Особливості застосування

  • Використовують в бакових сумішах при концентрації 0,025% -0,1% відповідно до регламентів застосування пестицидів, з якими використовується поверхнево-активна речовина.
  • Робочий розчин готують безпосередньо перед обробкою. Бак обприскувача наповнюють на 1/3 водою, при вимкненому змішувальному пристрої додають необхідну кількість маточного препарату, розведеного попередньо в невеликій кількості води. Потім доливають воду до необхідної кількості відповідно до регламентів застосування пестицидів, з якими використовується поверхнево-активна речовина. У приготовлений робочий розчин вливають заздалегідь підготовлену кількість ПАР Вопро Вет (в розрахунку на одну заправку обприскувача). Рекомендована рН робочого розчину в діапазоні 5-8; використовувати робочий розчин протягом 24 годин.

 

Сумісність

Сумісний з більшістю пестицидів. Однак в кожному окремому випадку необхідно перевіряти препарати на сумісність. Дотримуватися регламентів та рекомендацій щодо застосування всіх препаратів в суміші. Не використовувати з препаратами на основі міді, або використовувати тільки при концентрації 0,01-0,02%, якщо препарати на основі міді використовувалися в попередніх обприскуваннях.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

ПАР Вопро Вет (4*5л)

  • Виробники TERRA VITA
  • Наявність: Є в наявності

  • Ціна: 507грн.