• Пріма  45,9%, с.е. (4*5л)

ПЕРЕВАГИ ВИКОРИСТАННЯ

• Має широкий спектр дії проти однорічних та багаторічних дводольних бур’янів, у т.ч. стійких до 2,4 Д
• Ефективний одночасно проти підмаренника чіпкого, пасльону чорного, різних видів осоту та ромашки
• Пригнічує перерослі бур’яни
• Має швидку дію, тому перші симптоми можна помітити вже через 1-3 доби після застосування
• Препарат швидко деградує в ґрунті, і не створює проблем для наступних культур сівозміни
• Відмінний контроль всіх видів падалиці соняшнику

ОПИС ПРОДУКТУ

Діючі речовини: 6,25 г/л флорасулам + 452,5 г/л 2–етилгексиловий ефір 2,4–Д
Препаративна форма: суспензійна емульсія
Хімічна група: триазолпіримідини, похідні арилоксиалканкарбонової кислоти
Упаковка: 5 л
Норма використання: 0,4 - 0,6 л/га

МЕХАНІЗМ ДІЇ ПРЕПАРАТУ

Пріма™ – гербіцид системної дії, комбінація двох діючих речовин з різними механізмами дії, завдяки чому є можливим досягнення високого рівня контролю чутливих, у тому числі стійких до дії феноксисполук, бур’янів, таких як, наприклад, підмаренник чіпкий, ромашка непахуча, зірочник середній, роман польовий та інші. Флорасулам відноситься до групи триазолпіримідинів, що інгібують ацетолактат синтазу (АЛС), основний ензим у біосинтезі амінокислот, таких як лейцин, ізолейцин та валін. Флорасулам дезактивує ензим ацетолактат синтазу і таким чином припиняє синтез амінокислот. 2.4-Д ЕГЕ – гербіцид ауксинного типу, блокує дію гормону росту рослин (ауксину) та впливає на ростові процеси рослинних клітин чутливих бур’янів.

ШВИДКІСТЬ ДІЇ ПРЕПАРАТУ

Ріст рослин чутливих бур’янів припиняється протягом доби після обробітку. Перші видимі симптоми дії препарату проявляються уже на 3-4 день після обприскування. Остаточного контролю чутливих бур’янів можна очікувати через 2-3 тижні в залежності від видового складу та стадії розвитку бур’янів під час обприскування, густоти стояння культури, умов навколишнього середовища до, під час та після обприскування та ін.

ПЕРІОД ЗАХИСНОЇ ДІЇ

Препарат Пріма™ контролює в основному ті бур’яни, сходи яких були наявні під час обприскування. Додатково, гербіцид контролює нові сходи деяких видів бур’янів, що з’являються через нетривалий час після застосування гербіциду.

 

РЕКОМЕНДАЦІЇ

Рослини сприйнятливих видів бур’янів, що знаходяться у стадії розвитку від 2 до 8 справжніх листків, є найчутливішими до дії препарату. Препарат містить дві діючі речовини, що дає можливість досягти надійного рівня контролю у випадку змішаної забур’яненості.

Рекомендована норма витрати препарату залежить від типу забур’яненості, стадії розвитку бур’янів, густоти стояння культурних рослин та кліматичних умов до, під час та після обприскування. Вищу з рекомендованих норму застосовувати у випадках пізніх стадій розвитку бур’янів, забур’яненості посівів багаторічними бур’янами, зріджених посівів, тривалого періоду з прохолодною погодою, а також у випадку пізньої обробки культури. Оптимальна температура для застосування препарату знаходиться в межах від +8 до +25°С. Однак, препарат починає працювати уже при середньодобовій температурі +5°С, але при цьому його дія може бути повільніша.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Пріма 45,9%, с.е. (4*5л)

  • Ціна: 324грн.