• Кінто Дуо  8%, к.с. (2*10л)

Переваги препарату

  • Це єдиний на ринку препарат, який знезаражує не лише насіннєвий матеріал, а й землю навколо насіння.
  • Має сучасну і зручну препаративну форму (рівномірна яскраве забарвлення, відмінна прилипаемость).
  • Ефективно контролює широкий спектр захворювань зернових культур.
  • Захищає первинну кореневу систему рослини і сприяє збільшенню кількості продуктивних стебел.
  • Призначений для вирішення проблем в сівозмінах з високою часткою зернових культур, а саме - для контролю кореневих і прикореневих гнилей, сажкових захворювань і снігової плісняви.

Механізм дії

Препарат містить дві діючих речовини – прохлораз і тритіконазол, які взаємодоповнюють одна одну, підвищуючи тим самим ефективність протруйника.

Прохлораз, володіючи контактним і трансламінарним механізмом впливу, дезінфікує поверхню насіння від грибів. Після проростання культури багато ЗЗР «піднімаються вгору» з рослиною, тим самим залишаючи коріння і стебела уразливими до дії патогенних грунтових грибків. Саме прохлораз формує тривалий локальний дезінфікуючий ефект навколо формуються коренів в грунті, що важливо для отримання міцної і якісної рослини в результаті.

Тритіконазол прекрасно знезаражує насіння поверхнево і внутрішньо. Яскраво виражений системний вплив забезпечує поглинання протруйника пагонами рослини. Це, в свою чергу, ефективно захищає культуру від патогенів в важливих фазах - від проростання до кущіння. Важливим є і факт, що тритіконазол не пригнічує схожість посівів і подальший розвиток пагонів, на відміну від більшості триазолов.

Рекомендації щодо застосування

В основному, протруювання зерен фунгіцидом повинна проводитися перед початком посівних робіт. Але, в окремих випадках, при забезпеченні адекватних умов, в яких будуть зберігатися оброблені зерна, допускається їх висів в майбутньому сезоні. Для кращого ефекту слід домагатися рівномірного забарвлення і використовувати попередньо очищене насіння від пилу і сміття.

 Норма робочого розчину: рекомендована 10 л/т матеріалу.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Кінто Дуо 8%, к.с. (2*10л)

  • Виробники BASF
  • Наявність: Є в наявності

  • Ціна: 363грн.