0
0
0

0грн.

РЕГУЛЯТОРИ РОСТУ

0
Особенности регулятора:Препарат имеет отличную высокую эффективность, хорошее действие для запуска минерального питания;Стимулирует рост культуры, ее развитие;Усиливает процессы фотосинтеза;Уникальная разработанная технология, которая способна сохран..
0грн.
Ціна: 0грн.
Купити
0
Регулятор росту рослин Вимпел 77% рПриродно-синтетичний препарат контактної дії, використовується для обробки насіння і вегетуючих рослин. Препарат збільшує проростання насіння на 10-15% і дозволяє отримати більш вирівняні сходи. Препарат підвищує ім..
0грн.
Ціна: 0грн.
Купити
0
Оракул -комплексний універсальний препарат, розроблений для підживлення сільськогосподарських, декоративних, лугових і газонних трав. Добриво було створено, щоб збагатити культури поживними речовинами, які позитивно впливають на їх ріст і розвиток. В..
0грн.
Ціна: 0грн.
Купити
0
ОРАКУЛ® коламін бор (колофермін) - концентроване борне мікродобриво в органічній (легкозасвоюваній) формі для позакореневого підживлення картоплі, овочів, винограду, плодових і ягідних культур нормою 20-30 мл на 10 л води.екологічно чисте мікродобрив..
0грн.
Ціна: 0грн.
Купити
0
ОРАКУЛ® колофермин бору – концентроване борне мікродобриво в органічній (легкозасвоюваній) формі для позакореневого підживлення польових, овочевих та багаторічних культур. Препарат ефективно ліквідує дефіцит бору в рослинах. Не мі..
0грн.
Ціна: 0грн.
Купити
0
ОРАКУЛ® колофермин цинку – концентроване мікродобриво для позакореневого підживлення польових, овочевих та багаторічних культур.Препарат ефективно ліквідує дефіцит цинку в рослинах. Не містить баластних домішок, тому не викликає о..
0грн.
Ціна: 0грн.
Купити
0
ОРАКУЛ® мультикомплекс – комплексне універсальне рідке мікродобриво для позакореневого підживлення польових, овочевих, плодових, ягідних, декоративних культур, лучних та газонних трав. Препарат забезпечує рослини основними поживни..
0грн.
Ціна: 0грн.
Купити