• Оракул Хелат Бор в.р. (20л)

Оракул колафермін бору - концентроване борне мікродобриво в органічній (легкозасвоюваній) формі для позакореневого підживлення польових, овочевих і багаторічних культур.
Препарат Оракул бор ефективно ліквідує дефіцит бору в рослинах. Оракул колофермін бор не містить баластних добавок, тому не викликає опіків листя, повністю засвоюється через листову поверхню рослин.

Бор бере участь в процесі проростання пилку і зростанні зав'язі, тому при його недоліку різко знижується насіннєва продуктивність рослин.
Бор є необхідним компонентом клітинної оболонки. Виключно важливу функцію виконує бор у вуглеводному обміні. При борному голодуванні порушується відтік пластичних речовин і в першу чергу цукрів з листя.
Найбільш вимогливі до бору цукрові буряки, картопля, соняшник, льон, зернобобові, овочі, люцерна і зернові культури.
Бідні на бор дерново-підзолисті, сірі і бурі лісові грунти. Зниження засвоєння бору відбувається також на кислих (карбонатних) грунтах. Дефіцит бору посилюється при внесенні азотних добрив в надмірній кількості і при дефіциті вологи.

Типовим проявом порушень при нестачі бору є відмирання точок росту, що пов'язано з накопиченням токсичних фенолів. Цей процес більш інтенсивно проходить при підвищених температурах навколишнього середовища. Коренева система розвивається слабо, так як бор відіграє значну роль в її розвитку. Спостерігається зупинка росту коренів і стебел, потім з'являється хлороз верхньої точки росту, а пізніше при сильному борному голодуванні настає повне її відмирання. Особливо сильно страждають від нестачі бору репродуктивні органи рослин, виявляється пустоцвіти і осипання зав'язі.

Для усунення симптомів борного голодування і профілактики захворювань необхідно застосовувати ОРАКУЛ колофермін бору. Бор знаходиться в колофермінной формі як за ступенем полімеризації: Тетроборат, пентоборати, гексоборати і інші, так і за наявністю різних катіонів - лужних металів, амонійних органічних солей, що обумовлює більш широкий спектр їх дії. Завдяки органічній формі мікродобриво ефективно засвоюється рослинами через листкову поверхню.

До складу ОРАКУЛ® колофермін бору входять кріопротектори, що забезпечують захист рослин від пошкоджень під час екстремальних погодних умов - заморозки, посуха. Кріопротектори забезпечують також стійкість препарату без загрози кристалізації при низьких температурах під час зберігання. Завдяки мікродобрив краще проростає пилок, усувається опадання зав'язі і посилюється розвиток репродуктивних органів. При профілактичному внесення ОРАКУЛ® колофермін бору позитивно впливає на цукристість цукрових буряків, фруктів та крохмальних картоплі.


Мікродобриво знаходиться в рідкому стані і готове до застосування. Через високу концентрацію основної діючої речовини, при зберіганні в умовах низьких температур, знижується його плинність, і мікродобриво набуває гелеобразную форму. При підвищенні температури навколишнього середовища плинність рідини збільшується, і мікродобриво повертається в первісний стан. Ці процеси жодним чином не впливають на склад препарату і його властивості.

Склад мікродобрива дозволяє проводити обробки при температурі повітря вище + 5 ° С.

ОРАКУЛ® колофермін бору містить пом'якшувач води, тому використання протруйників в жорсткій воді (підвищений вміст солей Ca2 + і Mg2 +) разом з ОРАКУЛ® колофермін бору не знижує їх ефективність. Солі жорсткості надійно зв'язуються компонентом препарату, при цьому не викликаючи помутніння робочого розчину. Повністю ліквідовується небезпека утворення сульфату кальцію (гіпсу), який може привести до виходу з ладу протруювальної техніки. Обробки необхідно проводити розчином, який був підготовлений безпосередньо перед застосуванням.

ОРАКУЛ колофермін бору робить сильний фізіологічний вплив на рослини, яке:

підсилює розвиток репродуктивних органів;
стимулює проростання пилку, покращує запилення квіток;
знижує осипання зав'язі, підвищує плодоутворення;
підвищує активність ферментів, активізує білковий і фосфорний обмін;
викликає інтенсивне засвоєння рослинами вологи з ґрунту;
сприяє накопиченню цукрів у тканинах озимих культур і плодах цукрових буряків, фруктів, підвищує крохмальних картоплі. 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Оракул Хелат Бор в.р. (20л)

  • Виробники Долина
  • Наявність: Є в наявності

  • Ціна: 0грн.