• Табу Нео  КС (4*5л)

Унікальний двокомпонентний інсектицидний протруйник для захисту від грунтових і наземних шкідників.

Переваги препарату

  • надійний захист на найбільш вразливому етапі;
  • ефективний проти сисних і гризучих шкідників;
  • синергізм, що забезпечує високу швидкість і тривалість дії;
  • стабільний за різних погодних умов.

Механізм дії

Клотіанідин та імідаклоприд – інсектициди кишкової і контактної дії, володіють вираженою системною активністю. Вони блокують нікотинергічні рецептори постсинаптичного нерву. У результаті порушується нормальна провідність нервового імпульсу, що призводить до повної блокади його проходження і, як  наслідок, – до загибелі шкідникавід надмірного нервового збудження. Завдяки системній активності обидві діючі речовини проникають в насіння, потім – в кореневу систему рослини і розподіляються по її вегетуючих частинах у міру росту. За рахунок поступового перерозподілу препарату в системі «ґрунт – рослина» підтримується постійна ефективна концентрація діючих речовин у таких уразливих частинах рослини, як вузол кущення і листя.

При проникненні препарату в організм шкідників вони першочергово втрачають рухливу активність, припиняють живитися, а потім гинуть протягом доби.

Період захисної дії

залежить від норми витрати препарату та умов вегетації культури. Табу® Нео* забезпечує захист сходів культури до фази початок кущення – вихід у трубку. За ранньої сівби рекомендується застосовувати максимальні норми витрати протруйника.

Можливість виникнення резистентності

при чергуванні з інсектицидами з інших хімічних груп виникнення стійкості малоймовірне.
 

Особливості препарату

застосування протруйника Табу® Нео* вигідніше і надійніше, порівняно з обробкою інсектицидами у період вегетації. Збільшена (порівняно з іншими подібними інсектицидними протруйниками) витрата діючих речовин Табу® Нео* на тонну насіння дозволяє продовжити захисний період препарату.

Рекомендації щодо застосування

протруювання насіння проводять заздалегідь (до 1 року) і безпосередньо перед сівбою. Заздалегідь можна обробляти тільки кондиційне насіння за належних умов подальшого зберігання. При обробці рекомендується використовувати очищене від пилу та домішок насіння, що забезпечить добре прилипання і кращу якість протруювання. Якість обробки контролюють по інтенсивності забарвлення насіння. Протруювання слід проводити зі зволоженням.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Табу Нео КС (4*5л)

  • Виробники AVGUST
  • Наявність: Є в наявності

  • Ціна: 0грн.