• Зеагран 350 (1*20л)

ПЕРЕВАГИ

  • Ефективний проти гірчака березковидного (Polygonum convolvulus)
  • Тривала ґрунтова дія
  • Швидкий візуальний ефект дії

МЕХАНІЗМ ДІЇ

Тербутилазин адсорбується коренями та листям бур’янів, переміщуючись ксилемою, накопичується в меристемах і листках та порушує фотосинтез, що призводить до загибелі бур’янів. Має чітко виражену ґрунтову дію, в т.ч. на наступні хвилі однорічних бур’янів.
Бромоксиніл-контактна д.р., адсорбується листям і блокує транспорт електронів у процесі фотосинтезу та порушує процес окислювального фосфорування у чутливих видів. Візуальні ознаки: некроз листя та загибель бур’янів. Гербіцидний ефект помітний вже через декілька годин після обприскування.

ПОГЛИНАННЯ І ПЕРЕМІЩЕННЯ У РОСЛИНІ

Поглинається листям та кореневою системою бур’янів.

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ

Застосовують, коли дводольні бур’яни знаходяться у фазі 2-4 листків. Не рекомендується застосовувати перед заморозками, в умовах посухи і безпосередньо перед-, або після опадів. Після періоду затяжних дощів рекомендується зачекати 2 сонячних дні з метою запобігання проявів фітотоксичності. Для розширення спектру дії та для контролю злакових бур’янів рекомендуються бакові суміші: ЗЕАГРАН® 350 1,6 л/га + АСТРАЛ 1,0-1,25 л/га.
Застовування препарату на рослинах, що вкриті росою та при можливих наступних пониженнях температури нижче 6°С може призвести до прояву фітотоксичності. Ці пошкодження швидко регенеруються рослинами та не впливають на ріст, розвиток та врожайність культури. Якщо дводольні бур’яни переросли і знаходяться у фазі 4-6 листків на високогумусних важких за механічним складом ґрунтах застосовують норму 2,0 л/га.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Зеагран 350 (1*20л)

  • Виробники NUFARM
  • Наявність: Є в наявності

  • Ціна: 366грн.