0
0
0

0грн.

ЖИВЛЕННЯ РОСЛИН

0
азва препаратуАМАЛГЕРОЛ, ЕВДіюча речовинаекстракт морських водоростей – 300 г/л, екстракт рослин – 200 г/л, (N загальний – 5,0 г/л, Р₂О₅ – менше 0,1 г/л, K₂O – 5,0 г/л)Препаративна формаемульсія, масло (олія) у водіСпосіб діїсистемнийУпаковкабанка 1л..
0грн.
Ціна: 0грн.
Купити
0
Переваги стимулятора Вуксал БІО АміноплантВисокий вміст амінокислот рослинного походження та інших біоактивних речовинАктивує захисну систему рослин проти дії несприятливих факторів.Покращує розвиток кореневої системи.Володіє властивістю підкисл..
149грн.
Ціна: 149грн.
Купити
0
Висококонцентрована суспензія для підживлення калієфільних культур та зменшення стресу рослин, пов’язаного з дефіцитом вологи з додатковими ефектами прилипача і сурфактанту. Вуксал Комбі ПЛЮС - комплексна суспензія з підвищеним вмістом бору..
161грн.
Ціна: 161грн.
Купити
0
Спеціальна висококонцентрована суспензія для обробки насіння багатьох сільськогосподарських культур, з додатковим ефектом прилипача й сурфактанту.Вуксал Теріос Универсал - комплексна суспензія для обробки посівного матеріалу багатьох сільсь..
201грн.
Ціна: 201грн.
Купити
0
Біостимулятор на основі рослинних амінокислот в поєднанні з бором і молібденом. Препарат не тільки коригує недолік бору, бор в поєднанні з амінокислотами і молібденом також сприяє синтезу протеїнів і створює синергії, які посилюють його транспорт і п..
0грн.
Ціна: 0грн.
Купити
0
БЕНЕФІТБагатофункціональний ад’ювант для підвіщення ефективності вікористання засобів захісту рослин та мікродобрив.Діюча речовина: органосиліконовий сурфактантПризначенняБенефіт призначенний для покращення покриття, утримання та проникнення роб..
0грн.
Ціна: 0грн.
Купити
0
Fertiplant Vegetable 12 + 5 + 24 + 2MgO + 35 SO3 + ME це комплексне 100% водорозчинні добрива, з високим вмістом магнію для фертигації, як через системи крапельного зрошення, так і через дощувальні машини.Дане добриво містить NPK у співвідношенні 2,4..
151грн.
Ціна: 151грн.
Купити